Mary Cohr skaistuma instituts - Murgs!

Pagasnedel biju uz sejas tirisanu salona Mary Cohr/Ergoline pie kosmetikes Benitas.Rezultata kosmetike runa bez apstajas bet darbs absoluti neprofesionals-sakot ar to ka seju vispar netirija ar rokam ka to dara citos salonos bet liek tikai maskas un maskas-vienu pec otras!!!Kad paskatijos spoguli rezultats bija sausminoss-uz sejas un matos bija palikusas maskas paliekas un seja tada pati ka pirms tam!!!Esmu bijusi daudzos salonos bet sis apmeklejums parspeja visus, garigais sabojats uz visu dienu ne vien nekvalitativa darba, bet ari cenas del, kas nav no zemakajam!!!Turklat vel uzbazigi tik piedavats pirkt salona kosmetiku un ne jau tapat vien garam ejot-bet tiesi pie vinas, jo vinai jau redz no ta procenti nakot!!!Es saprotu ka kriize un katrs censas ka var, bet kada interese zvanit sliktai kosmetologei lai speciali NO VINAS nopirktu kreminu ja pa to pasu cenu varu nopirkt tapat salona!!!AAA un vel pec tirisanas vina jau staveja ar kalendaru roka jau pierakstitu nakamo viziti pie vinas un galvenais-jau pec nedelinas jo si magiska procedurina jaatkarto katru nedelu ha ha to var iestastit 7 gadigam bernam ne man.Mila Benitas kundze ja jus veiktu kvalitativu darbu tad varbut cilveki pie jums naktu tapat un nebutu jabazas virsu ar saviem pakalpojumiem, jo ne tikai jus velaties nopelnit, klienti velas maksat sanemt cenai atbilstosu kvalitati!!!Kauns!!!

Z Zane 22.03.2010

Jā, ļoti nepatīkami, ja kosmētiķis visu laiku vārās, jo es, piem., procedūru laikā labrāt gribu relaksēties, nevis atbildēt uz jautājumiem. Situācija ar masku likšanu vienu pēc otras man arī gadījās salonā OVERSA Avotu ielā. Kosmētiķe centās man iestāstīt, ka seja jātīra ar skābēm. Pa telefonu man solīja, ka būs arī mehāniskā tīrīšana-ar rokām, jo es arī zinu, ka bez roku pielikšanas efekts būs īslaicīgs un seja tīra nebūs. Kad aizgāju pie kosmētiķes, tad kādās 5 vietās paķibinājās un tas arī viss ar rokām. Cena arī nebija mazā. Vispār labu kosmētiķi un par adekvātu cenu ir ļoti grūti atrast, ja tāds vēl nav atrasts.

L laksija 03.10.2010

sejas tirisanu spaidot seju ar rokaamir nepieciesams veikt tikai ja ir loti pumpaina aada! daudz musdieniigaaks un saudzejosaaks veids ir tiiriit arvisaadiem piilingiem! Un to dara katra normaalaa salonaa! Spa salonos vispaar nenotiek nekaada sejas spaidiisana... Es domaaju kasorez juusu nezinaasana juus ir nokaitinaajusi nevis speciaalistes nekompetence! bet sajos salonos neesmu bijusi, tapeec konkreeti komenteet nevaru! Pati apmekleeju Taka Spa un zinu, katur peec siim piilinga proceduuraam rezultaats ir fantastisks.

G gita 25.12.2010

Esmu bijusi uz Kolonna spa tur ar visu spaidisanu seja ir fantastiska!!!

S Shimono 25.12.2010

Labs partners tapat vissu lieko izdzis.

F fixery 19.07.2012

es gan esmu ļoti apmierināta ar kosmetologa Sandras darbu salonā mary cohr-ļoti profesionāli visu izdarīja un ari nokonsulteja-ļoti iesaku!