www.sudzibas.lv Mārupes Metālmeistars Attieksme pret klientu

Mārupes Metālmeistars - Attieksme pret klientu

Attieksme pret klientu - absolūti NEKĀDA!!! Veiktie pasūtījumi izdarīti pavirši un neprecīzi. Apmaksu par pasūtījumu pieprasa uzreiz, taču preci piegādā ar vismaz 2 nedēļu nokavēšanos (papildus standarta divām nedēļām - tātad kopā jāgaida pasūtījuma izpilde 1.mēnesi!!!)!!! Saņemot preci - gan uzņēmumā strādājošie, gan preču izsniedzēja, gan ražošanas vadītāja izrādīja klaju vienaldzību (drīzāk pat neapmierinātību) pret klientu, kurš atbraucis saņemt savu pasūtījumu!! Arī uzņēmuma menedžeris, kas veica pasūtījuma pieņemšanu un uzraudzīja tā izpildi pret klientu izturējās pavirši un nolaidīgi, aizbildinoties - ka nevēlas tērēt laiku uz vienu klientu, jo esot daudz darba!!!! Cerams, ka uzņēmuma vadība izdarīs kādus secinājumus!

J

8 8899 20.10.2016

Ja vēlaties, lai Jums preci atved naktī - droši izvēlaties Mārupes metālmeistaru! Mēnesi iepriekš samaksāsiet un tad divus mēnešus lūgsieties, lai Jums atdod preci. Atbrauks naktī noskrandis onka kvadrātainām acīm un nometīs, kur pagadās. Apskrāpēta un deformēta prece esot gana kvalitatīva.

J janis1979 13.02.2018

Iesaku nejiet strādāt uz Mārupes Metālmeistaru, apčakarēs, pienākumi mainās, nekas nav saprotams, pats Skolmeisters cilvēks, kurš nekontrolē sevi.

Z ziedonis štāls 30.06.2020

Firmas ''Mārupes metalmaster'' , kas atrodas Ozolniekos nevar uzticēties; arī tās izpilddirektorei Irinai tel. 26140605, kura pat uz pamatotu sūdzību necenšās atbildēt. Varu salīdzināt šo firmu ar firmu Brocēnos; ja būtu vēlreiz jāizdara pasūtījums, tad tikai Brocēnos.

M maselv 11.07.2021

Firma 'Mārupes metalmaster'' vispar nepilda savus līgumus. Es esmu šoka no viņu servisa.
Paņēma priekšapmaksu un tagad negrib ne atgriezt naudu atpakaļ, ne ražot pasūtījumu.
Tagad jātere laiku uz tiesu. Neiesaku nevienam šo bandu.

1 11889 28.10.2023

Menedžeris tik zemu kritīs,ka sit sievietes.Tas tā privāti.

M maselv 28.10.2023

Drausmigs kantoris. Vispar nepilda līguma saistības!