Mārupes Metālmeistars - Likumi pašiem savi!

Publikācijās lielās ar 8 miljonu apgrozījumu un 200 000 lielu peļņu PĒC NODOKĻU NOMAKSAS, bet klusē, ka šīs summas groza tikai pāris šoferu! Viņi tiek ekspluatēti kā vergi pa 20 stundām. Neticat? Pajautājiet pašiem šoferiem. Loģistiķe - Skolmeistara uzticības persona - pret šoferiem izturas kā pret trakiem suņiem. Tiem jau nekādas teikšanas nav, jo nauda esot jāpelna. Bagātā akciju sabiedrība visām institūcijām prasmīgi paspiež roku un viss!... Pie velna visādus likumus, normatīvus un tahogrāfus! Ja šoferis nositīsies - pats vainīgs. Vietā sameklēs citu.
Latvijas tauta! Pasūtiet preci Mārupes Metālmeistarā! Ar asinīm un asarām mazgātu dabūsiet to ar pazemīgu lūgšanos...

Latviešu tautas 21.10.2016

Валдис Домбровскис "История успеха".

8 8899 21.10.2016

Trakākais ir tas, ka tiem šoferiem atlikušās 3-4 stundas diennaktī ir jāguļ mašīnās, kuras nav aprīkotas ar gultu, kā tālbraucējiem. Savas ģimenes viņi redz tikai brīvdienās un arī ne visās, jo jebkurā brīdī ir jābūt kaujas gatavībā skriet, kraut ar rokām smagās metāla konstrukcijas, jo kariņš esot aizņemts ražotnē. Vienam šoferim traumēta mugura, otram gūža, trešajam ar celi problēmas un ceturtais vienkārši jūk prātā no pārslodzes, bet šefs tik skaita naudu, kura, starp citu, šoferiem ir jāiekasē no klientiem un jānodod Guntai Insbergai.
Domājat - kāpēc tie šoferi neiet prom? Tāpēc, ka tad nedabūs vispār neko no iekrātās nesaņemtās summas! Trakākais darba rekets, kāds jebkad redzēts! Un inspekcijās klusums...

š šoferītis 777 29.04.2017

Opā! Te nu bij... A es muļķis gribēju uz turieni iet un pieteikties par šoferi. Paldies labiem cilvekiem par atklatam patiesībām! Es to pastāstīšu arī citiem čaļiem, kuri gribēs tur iet. Atrunāšu! Iedošu šo izlasīt!
Tak šitos idiotus, kuriem nerūp sofera veselība modrība uz ceļa, tahogrāfu režīmi, u. T. T, būtu jānošauj vai jākastre kā traki suņi! Es arī biju strādājis tieši tādā pašā uzņēmumā ar tieši šādu pašu attieksmi pret šoferīšiem - sia kurta jelgavas veikals krūza! Veči neejiet uz krūzu, lai ko tur sola, jo tas ir blefs!