www.sudzibas.lv MāruGuns Brīvā Māras skola Neprofesionāla- nekompetenta izglītības iestāde

MāruGuns Brīvā Māras skola - Neprofesionāla- nekompetenta izglītības iestāde

Šī iestāde sākotnēji maldina ar plašo pagalmu un zaļo teritoriju, tomēr šīs izglītības iestādes iekšējais haoss, nezinošais personāls, neprofesionālā vadība un “skolas” vispārējā sektas būtība, traumēja mūsu bērnu.

Māras skola sevi pasniedz kā prestižu iestādi ar alternatīvu un individuālu pieeju katram bērnam - ralitāte neatbilst ne tuvu. Vadītāja inga ir emocionāla, jūtu vadīta sieviete - nevis vadītāja. Skolotājiem un audzinātājiem nav ne mazākās saprašanas par bērnu psiholoģiju, to vēlmēm, vajadzībām, iesaistīšanu, disciplinēšanu, komunikāciju un izglītošanu! Nemaz nerunājot par to, ka dažiem šajā iestādē strādājošajiem nav pedagoga izglītība, nedz sapratne par bērnu psiholoģiju - viņi ir radi/draugi/kaimiņi etc. Kas diemžēl atņem skolai kvalitāti jo “savējie paliek savējie”, varbūt tas ir iemesls kādēļ šajā skolā bērni ir rupji, agresīvi, uzvilkti un nevaldāmi - skolotājas kliedz viņiem virsū un savā starpā aprunā bērnus un to ģimenes - problēmas tur nerisina, bet slēpj. Ja uzdrīksties vadību uzrunāt vai konfrontēt par skolā notiekošo - tevi un tavu bērnu sagaida jūtu pārņemts pretuzbrukums ar aizvainojumiem un pārmetumiem no vadītājas Ingas (kura sevi dēvē par paiholoģi) . Viss kopumā šajā iestādē atgādina vairāk sektas būšanu. Mēs protams aizgājām no māras skolas un esam laimīgi! Bērns ir laimīgs! Dzirdam arvien vairāk negatīvas atsauksmes par māras skolu un tās vadību. Neiesakam nevienam!

Nemaz neru

K

D Dūda Inga 26.06.2023

Vēl gribēju padalīties, ka šajā bērnu dārzā no vecākiem iekasē naudu par pustdienām gandrīz 6 eur, bet paši tās pašas putdienas pārdot pērk par 3,5 EUR, neskatoties, ka mēneša maksas 550 un plus vēl jāmaksā katru gadu mistiskie 250 EUR .
Vadība alkatīga ar smaidu uz sejas! Neiesaku šo dārziņu, jo vadība nenāk pretī neuzkādiem risinājumiem.

č Čabulītis69 02.08.2023

Brīvā Māras skola tiešām atrodas skaistā vietā, bērni jauki, bet tās diemžēl ir vienīgās pozitīvas lietas. Darbinieku biežā maiņa vien norāda uz to, ka pašā iestādes struktūra kaut kas ilgstoši nav kārtībā un vēlme šīs lietas atrisināt nav.
Vecākiem tiek sniegta viena informācija, kas bieži nesakrīt ar informāciju, kas tiek nodota darbiniekiem, bieži vien ir haoss, līdz galam nekas netiek saskaņots un rezultātā vienmēr vainīgi būs citi darbinieki. Arī komunikācija ar vecākiem ir pieklibojusi, tādeļ arī direktors nomainījies, lai gan visus lēmumus vēl jo projām pieņem vecā direktore Inga. Paši ir pārliecināti, ka vada sekmīgu biznesu.
Ričardam Brensonam (multimiljonārs) bija frāze, parūpējies par saviem darbiniekiem un viņi parūpēsies par savu klientu, Māras skolā diemžēl darbinieks ir pēdējā vietā, un, neskatoties uz to, ka Ingai ir izglītība psiholoģijā, publiski risināt neskaidrus jautājumus bērnu priekšā ar pedagogiem un mutiski viņus aizskart, ir ikdiena, lai arī tas pārkāpj jebkurus vadības ētikas pamatprincipus.
Izsaku līdzjūtību jebkuram pedagogam, kurš dosies uz turieni strādāt, un esmu pārliecināts, ja vecāki zinātu, kāda attieksme ir pret pedagogiem, tad viņi arī divreiz padomātu, vai savus bērnus sūtīt uz turieni ir vērts.