Mārtiņš Mežancis un SIA Be & Be Construction - Krāpšana

Nedrīkst veikt nekāda veida sadarbību ar Mārtiņu Mežanci un viņa SIA Be & Be Construction, šis krāpnieks apzināti izkrāpj naudu un solītos darbus neveic. Šobrīd specializējas uz jumta darbiem, bet sezonas beigās mainīs sfēru.
Ja kāds ir vēl apkrāpts tad sazināties ar mani jo tiek izstrādāta metode kā cīnīties ar šo nelieti.

ž Ženija 31.07.2023

BE & BE construction . Par Mārtiņa Mežancis krāpšanu , ludzu atsaukties visus pilsonus kurus viņš ir apkrāpis . Naudu saņem un darbu nepadara . Mans tel . 29896309 Rakstīt e pastu .

K Kasiiitis2324 16.08.2023

Viņs ir apkrāpis ļoti daudzus
Man aug bērns kuram ir veselības problēmas, lai ārstētu vajadzīga ir nauda
Dēļ viņa ir ielīst lielos parādos

ž Ženija 31.07.2023

Kāpēc tiek rakstīts ka sūdzība atrisināta , ja tā nav atrisināta ? Lietu nodod valsts policijai . un meklējam cietušos .

ž Ženija 12.10.2023

Mārtiņš mežancis ir liela mēroga krāpnieks . Ir paņēmis par jumta pasūtijumu un darbu un aizlaižas . Liek sludinājumus Lv Sludinājumi , Jumta darbi visā Latvijā .Esam jau trīs cietušie . Ja esat ar viņā blēdībām saskarušies , zvaniet 26545067 . . Lieta ir nodota Valsts policijā pie lietvedes Jelgavā . Policija velk garumā un līdz ar to veicina krāpnieciskās darbības . Ja policija ļoti kūdra , jāiesaka ministrijai un valdībai ,lai veicinatu krāpšanas lietas , 10 - 30 % piemaksas no cietušajiem par veiklu darba izpildi . Varbūt tad policija būtu ieinteresēta veikt savu darbu efektīgi un apkarotu visa veida krāpšanos.

J Jānis__K 24.04.2024

Jānis.

Mežancis turpina rosīties. Acīmredzot lomi gadās...