LV RU

AtrisinātaMārtiņš Kreicbergs - Krāpnieks, zaglis.

Nedod Dievs Jums kādreiz saskarties ar šo kropli! Aizņemas un neatdod, melo pat sīkumos, drausmīgi mantkarīgs nodevējs! Apvārdo cilvēkus aiz muguras un nepārtraukti melo. Pēdējo reizi manīts Rīgā starp atkritumu kalniem Banknotes lombardā Matīsa ielā, kuru veiksmīgi bankrotējis. Bezpajumtnieks, jo no ģimenes padzīts un radinieki no viņa atteikušies. Īrē dzīvokļus uzmetot īrniekus. Parādos visās kredītfirmās, jo patīk uzdzīve. Ka jau īstam narkomānam ar tetovējumiem pārklāta pat seja un ļoti pretīga kāzas bārda. Aizņemas un neatdod uzmetot pat draugus, tāpēc pa pilsētu pārvietojas skriešus un neatskatoties. Gļēvs resns lauku lops, kurš no malas līdzinās krupim. Nepārtraukti internetā meklē jaunus draugus kurus apkrāpt, ka arī sievietes uz kuru rēķina var dzīvot. Nedod Dievs Jums kādreiz saskarties ar šo kropli vai paņemt viņu darbā. Mēles gals nogriezts/nokosts tāpēc runā ļoti smieklīgi. Noteikti nosituši, kad noķeršu, bet šis izdzimtenis uz ielam nepārādās slēpjoties īrētos ūķos.

Lai nolādēti vecāki, kuri tādu kropli ir radījuši un lai viņa bērni dzimst miruši! Šis narkomāns nes tikai postu. Īpašas pazīmes- tetovējumi pat uz sejas(taurņi un zvaigznītes), kāzas bārda un jocīgā runa dēļ nogriezta/nokosta mēles gala. Zog pat tualetes papīru un ziepes uzskatot ka tautiešiem ir jāzog, jo viņaprāt valdība sastāv no zagļiem un krāpniekiem. Nedod Dievs Jums kādreiz saskarties vai paņemt darbā šo izdzimteni!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.02.2018

Mārtiņš Kreicbergs vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

A

Komentāri (5)

A Anonīms 15.11.2016

Lai nolādēts šis izdzimtenis un lai viņa bērni dzimst miruši!!!

Skarbi...

J Jolanta Lapsane 15.11.2016

Tā arī nesapratu-ko tieši viņš izdarījis...Bet vienā ziņā var piekrist viņam-te tik tiešām visi zog un visiem uz pirkstiem jāskatās.Bet visā visumā,ja viņš ir aizņēmies naudu,nav atdevis vai arī nav par dzīvokli samaksājis,prātīgākais būtu vērsties.policijā ar iesniegumu.

Pazīštu šo cilvēku personīgi Šīs sūdzības ir no viltus profila ko īstenībā raksta krāpnieks Donāts Gaidis sakarā ar to kad viņš ir ticis atlaists no daudzām darbavietām

Donāts Gaidis

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes