www.sudzibas.lv Markus Акция Volkswagen автоцентра MARKUS ! Замена шин – БЕСПЛАТНО!

Markus - Акция Volkswagen автоцентра MARKUS ! Замена шин – БЕСПЛАТНО!

Акция Volkswagen автоцентра MARKUS ! Замена шин – БЕСПЛАТНО!-очередная наёбка...кто у них ваще ремонтируется? Дерут деньги за некачественную работу, ломая исправное, халтурщики!!!

M martins 20.11.2010

Piekrītu - visnejēdzīgākais autoserviss, kādā gadījies iegriezties!
Vajadzēja noregulēt tuvās/tālās gaismas lukturus - noregulēja tā, ka palika vēl sliktāk.
Piedāvāja risināt problēmas ar stūres mehānismu par summu tuvu 1000 latiem. Savukārt servisā HELMS 1 veica precīzu diagnostiku, un remonta izmaksas sanāca 5 (!) lati.

G Gena 23.02.2011

Да действительно. Я был в сервисе HELMS 1. Сделали точную диагностику рулевого механизма абсолютно бесплатно. Всё рассказали, показали на другом примере.
P.S. Ну на чай Я всё же оставил пятёрочку :)

G Gatis 23.03.2011

Arii man naacies pie vinjiem mainiit ritoSaas daLas (amortizatori, atsperes, diski) . DetaLas izraadiijaas no leetajaam, bet nopleesa kaa par oriGinaalajaam .Diagnostika ar t.s. datoru - pilniigaakais beztolks.Kraapnieki .