www.sudzibas.lv Marko 77 SIA Nemaksāšana par saņemto pakalpojumu

Marko 77 SIA - Nemaksāšana par saņemto pakalpojumu

UZMANĪBU! UZMANĪBU! UZMANĪBU! UZMANĪBU!
MARKO 77 SIA, Reģ.Nr.44103099525
Nekādā gadījumā nesadarbojaties ar šo firmu. SIA MARKO 77 darba piedāvājumu sludinājumi bieži atrodami portālā www.ss.com. Internetā sliktas atsauksmes nebija atrodamas, tāpēc aizdomas kā par neuzticamu partneri neradās. Pēc saņemtā pakalpojuma piestādītos rēķinus nemaksā. Neatzīst saistības. Lūdzu, neuzķeraties uz saldiem solījumiem.

I

N Nemaksa77 06.01.2021

Nemaksā par izdarīto darbu, visi ir slikti, bet savu pusi neredz, tāpēc tur nav patstāvīgu strādnieku, pietiek ar to lai saprastu ka nesamaksās.

R Refillss 14.01.2021

Sola visu laiku ka samaksās pilnībā bet faktiski trešo daļu varat norakstīt. Neiesaku iet pie viņiem strādāt

N Nemeklē nepatikšanas 06.08.2021

Šie paši biznesmeņi darbojas arī SIA Antas, SIA Centrs MK. Pirms sadarbības der apsvērt riskus. Varbūt tomēr nav vērts!. Sludinājumi ss.lv ir atrodami regulāri.