www.sudzibas.lv Māris Pozdņaks Naudas izkrāpšana par dzīvokļa rezervāciju

Māris Pozdņaks - Naudas izkrāpšana par dzīvokļa rezervāciju

Labvakar! Esmu māra pozdņaka krāpšanas upuris, kurš darbojas ''it kā'' starpnieks dzīvokļu izīrēšanas jomā.
Es pie viņa vērsos, jo reklāma.lv ieraudzīju pieņemamu dzīvokli, ko gribēju labprāt īrēt, bet apskatīt man nebija laika, jo nākošā dienā braucu ceļojumā. Tāpēc iemaksāju drošības naudu, lai atbraucot atpakaļ, man būtu pieejams šis dzīvoklis, ko viņš arī solīja.
Tikai tad, kad es atgriezos, sākās solījumi no dienas uz dienu, ka saimnieks aizņemts un nevar parādīt, tad neceļ tel. , jo laikam kaut kur aizbraucis vai arī pārdomājis un negrib izīrēt, bet viņš pats gan nav ne pie kā vainīgs. Tad prasīju, lai iedod man saimnieka tel. , jo varbūt man labāk veiksies, bet nr. Tā arī neiedeva.
Kad man tā visa mānīšanās apnikā, teicu, lai atmaksā naudu, vai iešu uz poliju un iepriecināšu viņu ar kārtējo krimināllietu. Solīja naudu pārskaitīt, bet to arī vilka no dienas uz dienu, kamēr es neizturēju un aizgāju uz policiju uzrakstīt iesniegumu. Tagad paskatīšos uz policijas rīcību.

Vairāk sūdzības par Māris Pozdņaks

really? 18.09.2018

Nav ko citus vainot savaa naivumaa un leetticiba! Dzivokla bildes, noteikti, ka sajos scenarijos ka no 5* viesnicas un cena 100 eur menesii bija, tur nav ko citus vainot.

Ni Nikola83 18.03.2019

Ar Māri Pozdņaku sadarbojos regulāri,jo ik pa laikam mainu īrētos dzīvokļus. 7gadu laikā viss ir bijis kārtībā sadarbojoties un nevienu brīdi nav manīts par krāpšabu

Zi Zigmārs Āboliņš 24.12.2019

ewally? , Tu acīm tedzot arī dzīvo uz citu rēķina tādēļ aizstāvi šo nelieti kurš ir pelnijis kalpot par plēsīgu meža zvēru uzturu.

ramona 18.03.2019

Māri, Tu? Fu, fu...slēpties zem sievietes vārda...

Ni Nikola83 18.03.2019

Pirms izmet nepatiesu info pārliecinies par tā pareizību. Cilvēki paši sev uztaisa problēmas no ne kā. Cilvēki, kuri dzīvē ar kaut ko nodarbojas, nav nemaz laika priekš priekš žults gāšanas netā. Zem sievietes vārda ir sieviete, kura ir diezgan daudz sadarbojusies ar Māri nekustamo īpašumu jomā. Varu teikt tikai to labāko par Māri, cilvēks,kurš vienmēr izdara apsolīto un sarunātajā laikā. Bet tie, kas te nepatiesi apsūdz personas, var saukt pie atbildības par vārda un uzvārda nomelnošanu

ramona 18.03.2019

Aizsvīlies. Tātad es patiesību pateicu:)

Ag Agriss321 30.08.2019

Kautgan ir nojausma, kur viņš uzturas

Zi Zigmārs Āboliņš 18.08.2019

Šis Māris Pozņaks vēl slēpjas zem segvārda Raivis. No manis viņam izdevās izkrāpt rezervācijas naudu par dzīvokli no ZIP.LV A. Čaka ielā 28, kur patiesībā telpas īrē Clining servis kā ofisu. Esmu iesniedzis policijā viņa personas datus, tie ir patiesi jo citādi viņam būtu viltota pase jālieto un tas ir vēl trakāks noziegums. Ja vēlaties pievienoties šīs personas atmaskošanā un sodīšanā zvaniet man. 20314509

Šeit ir viņa personas dati: LV 04 LPNS 0004803620191 maris pozdnaks 200785-11707, Tel 26665403

Ag Agriss321 30.08.2019

Ir ir, tas žuļiks. Ļoti daudzus ir piekāsis! Mātes ar bērniem. Pa purnu vajadzētu iedot.
Palasiet google par viņu. Cik viņš ir cilvēkus apkrāpis.

Ag Agriss321 30.08.2019

Man pateica, kur viņš uzturas pie māsas Juglā. Sen jau to fruktu vēlejos noķert. Cik saprotu viņš uzturas pārsvara brīvdienas pie māsas un māsas vīra.

Zi Zigmārs Āboliņš 04.09.2019

Ja vēlaties nosodīt kopā šo Māri tad rakstiet personīgi man kopā mēs to izdarīsim.

An Ance 25.01.2020

Tagad šis cilvēks slēpjas zem segvārda Māris Līnija! Izmanto tieši tādu pašu telefona numuru.
Cilvēki - lūdzu, pirms veiciet šādus darījumus, pārliecinieties 10000x, kas ir šis cilvēks un īpašuma īpašnieki. Arī biju gatava pārskaitīt rezervācijas naudu, taču pēc konsultēšanās ar zinošiem cilvēkiem un padziļinātas izpētes sapratu, ka šis darījums nav tīrs!