Māris Cīrulis-Būvparks - Krāpnieks

Silti iesaku uzmanīties no personas vārdā Māris Cīrulis, kas darbojās zem sekojošām firmām MCI,BM COLOR, Būvparks,CW,Čiekurkalna nami.......
Pēc skata solīds vīrs ,var runāt skaisti, daļāt solījumus,novelt vainu uz citiem, bet apakšā tāds krāpnieks,ka uzmetīs pie pirmās iespējas
Par viņa vēsturi variet palasīt šeit;
Brīnos ,kā viņam izdevies tikt pie pasūtījumiem no solidām firmām.
Darba organizācijā objektā vienkārši nekāda. Protams par darbu strādniekiem nemaksā kur nu vēl nodokļus.
Pasūtītāji protams nelaimīgi ,ka slēguši līgumu tādu firmu,kas nav spējīga uzbūvēt puslīdz normālā kvalitātē.
Piegadātājus uzmet vienu pēc otra.
Cik zināms tagad intensīvi meklē jaunus objektu ,kur slaukt naudiņu no pasūtītājiem.
Vārdu sakot gribiet piedzīvojumus ar naudas zaudēšanu, tad sadarbojieties ar Māri Cīruli.

K

Z Zariņš 31.10.2016

Nu nezinu nezinu, fakti liecina par pretējo..BM Color būvētos Beberus, (privātmājas, nevis rindu mājas) - nevarētu nosaukt par slikti uzbūvētiem, varbūt pat tieši otrādi.. no pēdējo gadu projektiem ar PS Būvparks sadarbībā ar AB bankas Pillar- Liesmas apartment house un Dārza apartment house - vieni no labākajiem jaunajiem projektiem. Par uzmešanu runājot, tad PS Būvparks tika uzmests no AB bankas puses, netika samaksāta ieturētā garantijas nauda, par spīti divu gadu garumā veiktai projekta bezmaksas apkalpošanai - kas mazai būvfirmai prakstiski nozīmē nāves spriedumu - bet tā jau pie mums ir ierasta prakse, kuru atbalsta visa sistēma..Ja cienītais sūdzības autors Kreditors, kurš, protams savu identitāti patur noslēpumā, ir kāds no piegādātājiem, kas nebija spējīgs piegādāt kvalitatīvu materiālu vai piegādāt laicīgi, no kā būvuzņēmējam momentā rodas zaudējumi un termiņu kavējumi, tad iespējams šis Kreditors bija to kreditoru sarakstā, kuram bija jāgaida uz jau minēto garantijas naudu..
Sūdzības rakstīt jau nav liela māka, bet uzbūvēt kvalitatīvu būvi- tas ir kautkas pavisam cits.