www.sudzibas.lv MARELLA, AB Modeks возврат некачественной сумки/обман

MARELLA, AB Modeks - возврат некачественной сумки/обман

Цены завышенные, а качество совершенно непотребное! Обслуживание аналогично качеству - отвратительное!!!Купила сумку в Marella. Покупка быстро разочаровала. Через неполных 2 месяца обнаружила брак. Швы на ручке разошлись, кожа потрескалась и отошла от тканевой основы! Продавцы отнеслись с пренебрежением, послали куда подальше, и даже слышать ничего не захотели про гарантии!?!?Липовый эксперт (некая Kondratjeva из AB Modeks) списывает все на механические повреждения. Магазин под любым предлогом отказывается возвращать деньги или менять купленный товар. Буду настаивать на проведении независимой экспертизы! Хватит терпеть этот беспредел!Очень неприятная ситуация. Ну и угораздило же меня связаться с Marella. Больше в Marella (AB Modeks) ни ногой и вам советую обходить это место стороной!!!

O om2005 05.06.2015

da, obsaljutno solashusj s etim, magazin s vidu privlekateljnij, no zajdesh i divu daeshsja, rabotajut prodavci otvratiteljnoj vneshnosti, kak toljko takih na rabotu nabirajut...Urovenj obsluzivanija "0", no navernoe eto politika firmi, v professionalah vidimo ne zaiteresovani, potomu kak professionalam nado platitj...

G GVG 07.08.2015

Identisks gadījums AB Modeks veikalā "Love Moschino"
Nopirktās kurpes pēc 2 nedēļu valkāšanas izjuka!!!
Iepriekšminētā kvalitātes speciāliste Kondratjeva sniedza tieši tādu pašu atbildi: ka defekts radies fiziski-mehāniskas iedarbības rezultātā?!?
Interesanti, ka firma pārdod apavus, kuri nav paredzēti valkāšanai un par to nemaz nebrīdina...
Kas attiecas uz pārdevējām, meitenes ļoti laipnas, bet ir lielas problēmas ar latviešu valodu.

J [email protected] 19.05.2016

Man arī tāda paša situācija. Nopirku 5 drēbju gb. summa 550 eiro. Majās uz viena džempera uz abam piedurknēm bija caurumi. Piekritu mainīt , nebija man vajadzīga izmēra, bet naudu negrib atdot nepakam. Ta pati Kondratjevas " kundze" grib piespiest samainīt. Griezīšos pie patērētājiem, jau konsultējos. Nevienam neiesaju iet uz šo veikalu , viniem ir vairaki veikali ar dažādiem nosaukumiem.