www.sudzibas.lv Maras Jumejas arsta prakse psihiatrija Drausmīga attieksme pret cilvēku!!!

Maras Jumejas arsta prakse psihiatrija - Drausmīga attieksme pret cilvēku!!!

Nezinu pēc kādas etikas viņa strāda, bet kad cilvēks piezvana psihiatram un jauta pēc konsultācijas vai drīzāk padoma, ka rikoties ar vecu, slimu cilvēku, kuram vajadzīga palīdzība, bija tikai viens teikums nevaru nekadīgi palīdzet, jābrauc uz vietas runat, uz ko atbildēja ka nav iespēja aizvest cilveku jo viņš atsākas braukt un ka cilvēks kurs zvana ir 1 grupas invalīds kurs pravietojas ratinkresla, un nav iespēja ar viņu aizbraukt, uz ko šī psihiatre atbild eja, ka nav iespēja paņemiet pie rociņas, iekapjiet abas taksi un brauciet šurp. Šī psihiatre, pat neatļavas uzklausit, kas ir sakams, vien mala savu tekstu, un vel teica, ka cilvēks nav slims, viņam palīdzība nav vajadzīga un ja viņš murgo, tad lai murgo. Pieklājīgi, jautājot viņai, ka rikoties, ko ieteiktu... Vienvārdsakot ši daktere pat necentās uzklausit, runāja un runāja ar tekstiem, ko jūs no manis gribat, beigas zvanītāju pataisīja pa stulbu cilvēku, un lika justies drausmīgi. Ja jus esat psihiatrs, tad varbūt attiecīgi uzvedaties ka pienākas, un atbildiet pieklajigi, uz telefona zvaniem, un ja nevarat nekadīgi palīdzet, vai nevēlāties sniegt padomo, vai ieteikumu, tad pieklājīgi, tā ari var pateikt, nevis tauret klausule, un runat nepatikamas lietas.

B