www.sudzibas.lv Manslizings.lv Prātam neaptverami procenti, afēristu, augļotāju kantoris

Manslizings.lv - Prātam neaptverami procenti, afēristu, augļotāju kantoris

Mans labs paziņa meklēja auto līzingā. Atrada kompāniju mans līzings uzrakstīja pieteikumu. Nākamajā dienā zvana, ka līzings esot piešķirts lai brauc izvēlās auto. Gribēja precizēt procentu likmi, bet augļotāji brauciet pie mums procenti nav lieli. Atbraucot augļotāji Saka: mēs jums varam piešķirt 8000€ ejat izvēlēties auto. Paziņa jautā: cik tad tā procentu likme ir. Augļotāji: ejiet izvēlēties auto un tad mēs visu paskaitīsim. Ok, paziņa izvēlas auto 7000€vērtībā. Augļotāji Saka: mēs jums varam līzingā piešķirt tikai uz 5 gadiem ikmēneša maksājums 300 eiro. Tās ir 18 štukas. Jūs tur augļotāji vispār galvu esat saspieduši šakāļpurni. Tādu afēru es vēl neesmu redzējis. Un es pieļauju, ka daudzi jaunieši parakstās uz šo prātam neaptveramo afēru. Es vienkārši esmu šokā, jo, ba, nie p, dari. Tie Rumbulas plači ir tīrākais augļotāju, afēristu midzenis. Nekad neparakstāties uz šo krāpnieku shēmām. Tad var būt tikai Latvijā vai Āfrikā kaukādā Somālijā.

28.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts Steroidman 28.09.2020

Sorry,ikmēneša maksājumu gribēja 320€Tas ir 19,200€

Atbilde no [email protected] Pārstāvja atbilde 20.05.2021

Diemžēl, sūdzības.lv portālā neviens nepārbauda komentāru patiesumu un to ticamība ir tik pat liela, kā delfu komentāriem. Šeit lielākā daļa komentāru ir anonīmi un konkurentu rakstīti, jo, kā zināms, Manslizings.lv ir viens no lielākajiem, caurspīdīgākajiem un straujāk augošajiem auto kredītu salīdzinātājiem Latvijā. Tas katram klientam atrod izdevīgāko iespējamo variantu starp visām Latvijas nebanku kredītiestādēm. Diemžēl, gadījumos, kad klientam ir sabojāts viss, ko var sabojāt vēsturē, nevar cerēt uz labāko % piedāvājumu, taču arī šādos gadījumos pie Manslizings.lv ir iespēja nokārtot līzingu, kas ir labāk kā atteikums bankā. Klients ar parādiem, kurš bankās ir novērtēts kā augsta riska klients, šeit tomēr var saņemt auto un braukt. izvēloties auto pieticīgākā cenu kategorijā, mēneša maksa būs pieņemama ikvienam arī ar bojātu vēsturi.
Savukārt, klientiem ar tīru kredītvēsturi, procentu likme pie Manslizings.lv būs pat labāka kā bankā, lietota auto iegādei.
Negatīvie konkurentu komentāri liecina, ka Manslizings.lv ir priekšā konkurentiem, kuri raksta šīs anonīmās sūdzības, jo Manslizings.lv var pārspēt jebkuru konkurentu kredīta piedāvājumu un klienti, kuri saprot finanšu lietas, tieši tāpēc izvēlas Manslizings.lv, jo ar vienu pieteikumu atrod izdevīgāko variantu.

Komentāri (8)

Ivo 29.09.2020

Man pret sūdzības autoru jau savā ziņā ir izvedojusies cieņa, jo informē tautu par negodprātīgiem komersantiem kā trešā persona.
Pats trakākais šajā visā ir tas, ka līgums tiek formēts ar ķīlu (šo pašu auto), - tātad tiesā nespēsiet sūdzēties par nepamatoti augstiem %, kas mūsu valstī ir *2 no pamatsummas., jo apakšā ir ķīla.
Šajā gadijumā GPL ir 35%, kas savā ziņā ir maza, ja salīdzina ar visādiem ONDO, smskredītiem un līdzīgiem augļotājiem, bet pievēršiet uzmanību šādu augļotāju viltībai, - sākumā ejiet skatīties mašīnu un tad visu izrunāsim :))), - it īpaši jauniem cilvēkiem jūtot ka kārotā manta jau ir praktiski kabatā aizverās smadzenes un diemžēl nespēj adekvāti izvērtēt darijuma sekas ...

Steroidman 29.09.2020

Tieši Tā Artūr Ejiet izvēlaties mašīnu Mēs visu nokārtosim.Un Es dodu 100% kāds jauns čalis nemaz nerēķina cik būs jāatdot.Jo bumers bija vajadzīgs jau vakar,jo jābrauc meitenēm.Un šie šakāļi to izmanto.

P parasts_vecis 29.09.2020

iesaku paskatīties godigsaizdevejs.lv, šāda likme pat pēc likuma nedrīkst būt

Ivo 29.09.2020

nu epcik .. veci, nu toč reklāma :), ja tik ļoti patīk kādu atbalstīt, labāk izvēlies laba suņu barības ražotāju reklāmu ...

H Helsu 29.09.2020

Kaut kadi aizdomigi ligumi un procenti jums ir piedavati, jo reali mana gadijuma iznak parmaksat 1500 uz pieciem gadiem, nemot identisku summu.

Steroidman 29.09.2020

Helsu,kaut kā neticās,ka tik mazi procenti,kantorim,kas atrodas ostas kontienerī kurā kādreiz pārvadāja preces.Kas smuki nokrāsots,un uzlikts posters Mans līzings.Kurā sēž trīs žurkas pie datora un Augļo nemirkšķinot acis.Tad jau mūsu bankām ir jāmācās kā veidot biznesu.

H Helsu 29.09.2020

Es neapstridu, ka sis kantoris nav uzticams un ar ne parak godigam metodem ievilina parakstit neizdevigus ligumus. Majas lapa viniem diezgan simpatiskas menesu maksas, kas ir visai aizdomigi. Un iepriekseja sava komentara es nepiemineju so kantori, ka piemeru.

S saulius 25.02.2023

man 20.02 2023 manslizings iesmērēja no plača auto13 auto ar beigtu motoru un elektroniku beiktu,kura čakarējas.knapi līdz mājām tiku!KO DARĪT TAGAD?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes