AtrisinātaManslizings.lv - Slikts serviss

Paņēmu līzingā mašīnu 3 nedēļas atpakaļ neko nepārbaudot jo rakstīts ka:

manslīzings.lv

ātrākā un uzticamākā līzinga platforma ar rūpīgi pārbaudītām automašīnām no sadarbības partneriem. 🤔

bet mājās paskatoties daudz kas nedarbojas
piemēram:
rokas bremze, gabarīt lampa priekšā nedeg, un aizmugurējā arī, visu laiku deg ka vajadzīgs servis☹️. Bagāžniekam amartizatori nedarbojas, logu tīrītāji nedarbojas, piepīpētājs nedarbojas, rezerves riepa tukša, 10 drošinātāju vispār nav, ap motoru dažās vietās kautkas tek jeb špricē šķidrumu☹️. Un tas ir tas kas ir redzams no ārpuses... Nevar vēl zināt kas ir motorā tā kā nobraucis esmu apmēram tikai 10 kilometrus🤔

kā tāda mašīna vispār var būt pārdošanā?
Ja ir kakstīts ka mašīnas ir rūpīgi pārbaudītas!
Neko tur nepērciet kamēr visu nepārbaudiet domāju ka labu mašīnu tur nav!

23.04.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Andris39 24.04.2020

Parunāju pa telefonu ar manslīzings.lv darbinieku.
Man teica ka daļēji kautkā samaksās servisa izdevumus.
Īpaši dārgi laikam nebūs🤔
Teica ka mašīnu paši aizgādās uz servisu vai šodien vai pirmdien.
Domāju ka viss būs godīgi🤔

M Mego izmeklētājs 23.04.2020

Bet pats pirms pirkuma auto neapskatijāt?

A aicis24 23.04.2020

Labi ja tik daudz lietas nedarBojas, tad iespējams pie vainas ir drošinātāji. Tos tev vajag vispirms arī pārbaudīt. Rezerves riepu piepumpēt vai arī ja caurums aizlāpīt tas ir sīkums. Nākošreiz gan, kad pērc mašīni vismaz viņu nedaudz apskaties, ja redzi motortelpa ir tur izlaizīta, tad skaidrs, ka tiek slēptas kādas eļļas noplūdes un tā tālāk, bet vienmēr, kad pērc lietotu mašīnu vajag rēķināties, ka vajadzēs ieguldīt no 500€-1000€. Taka tev nekas cits neatliek, dzen uz servisu un atver maciņu.

V vitols 23.04.2020

Pērkot lietotu auto, tu ieguldīsi jebkurā gadījumā!
Tāpēc svarīgi lietotam auto ir izvērtēt tehnisko stāvokli pirms pirkuma!

NeWVeL 24.04.2020

Ta ir uz visiem autoplaciem ! Tas ir parpircei! Vinam pardod cilveki auto pa kapeikam vini tos nomazga un pardod pa dargo! Neko vini tur nelabo !

J Janis.d 23.12.2020

+ Tas ari vel Talsu zinama čigana placis parpirceja , tur nevar but nekas normals perkot no čigana auto , sia mapo ipasnieka