Manslizings.lv - Krāpšana

Vērsos ar pieteikumu, jo ieinteresēja viņu piedāvājums un izvēlētais auto modelis. Ierados birojā-Rīgā, kur tālāk novirzīja uz autoplaci. Apskatot dzīvē radās iespaids, ka reanimētas mašīnas vēlas pārdot par neadekvātu cenu. Atteicos no viņu piedāvājuma. Pašu spēkiem atradu auto Vācijā, ko arī nogādāju līdz lv. Tālāk, jau mēģinot kārtot līzingu lv sākās pats interesantākais, ka birojā Rīgā neviens skaidri nevarēja pateikt maksājuma procentus un kāds būs maksājums ik mēnesi priekš nepieciešamā auto. Auto bija zem tirgus vērtības, kur manslizings.lv piedāvāja augstāku summu, attiecībā pret maniem ienākumiem. Rīgas birojs - maldinot un slēpjot patiesību, visu laiku atrunājās, ka uz doto brīdi nezina maksājuma lielumu un procentus. Tālāk jau visu skārtojot ar savu izvēlēto auto devos uz Talsu biroju, kur tiku nostādīts fakta priekšā t. I. , maksājuma summa un procenti. Veicot aprēķinu par piedāvāto summu ir pārmaksa no 8500euro uz 19000euro, vienkārši kosmoss kā arī auto nepieciešams pārrakstīt uz viņu vārdu/īpašnieka maiņa. Respektīvi lūdzu pārējie iedzīvotāji neizvēlaties šo kompāniju, jo pakalpojuma serviss ir ļoti slikts un iedzīvotājus maldina kā arī melo par procentiem. Ļoti slikts iespaids par kompāniju. Par savu auto iegādi esmu sakārtojis un visu atrisinājis saviem spēkiem.

21.08.2023