mansiphone.lv - Krāpniecība

Atbildot uz pāris visnotaļ vienkāršiem jautājumiem, izrādās, ka esat piedalījies loterijā -"Pakalpojuma maksa LVL 3.00 nedēļā. Minimālais abonementa laiks 2 nedēļas (minimālā maksa LVL 6.00)"
Šī pakalpojuma sniedzēja Tel. 29134387
epasts: [slēpt]@roze.lv

G

A Anita 01.11.2009

Nu nezinu par email un telefonu. Bet palasi iepriekšējās sūdzības. Uzņēmums ir Sia T2R, īpašnieks Mārtiņš Grandāns, kurš ir arī uzņēmuma Sia Text2Reach īpašnieks.
Šmauklis jebannais. Es ja viņu satikšu to mataino uti, atdos man atpakaļ nevis 6Ls, bet 50Ls
Bilde ņemta no draugiem.lv

O oga 01.11.2009

It kā cilvēks no cienījamas ģimenes, māte kārtīgs cilvēks - atzīstama vīnu pazinēja Latvijā - Valentīna Grandāne, bet ņem un šitādu kretīnu izaudzina. Bizness ir viena lieta un Mārtiņa inovitātes ir apsveicamas, bet šajā gadījumā šī krāpniecība vistiešākā mērā skar bērnus un garīgi slimus cilvēkus, kas labticībā tiek izmantoti.

D diāna 01.11.2009

Pilnīgs dibiloids... Krāpnieks...Krāpnieks...Krāpnieks...Krāpnieks...Krāpnieks...Krāpnieks...Krāpnieks...Krāpnieks...Krāpnieks...Krāpnieks...Krāpnieks...Krāpnieks...Krāpnieks...Krāpnieks...Krāpnieks...Krāpnieks...
Sadot šitai maitai pa purnu.

K Kiril 01.11.2009

Uzņēmums SIA [slēpt]@text2reach.com
Tālrunis: 29246684

L Lola 02.11.2009

Nesaprotu, kā tā var darīt, jo tiešām tiek apkrāpti bērni. Tam Grandānam laikam kredīts paņemts, ka šādā veidā krāpj naudu

D darbiniece 02.11.2009

Nu kak tak mozno, eto vedj grabjosh. Nu menja u samoi rebjonok, vot otoslal sms i teperj so s4ota snjalo ku4a deneg, da na nego v sud podavatj za takoje nado, jesho reklamirujet. Da 4to eto za bezobrazije tut razveli. Uze ne znajet kak bopoljshe deneg s naroda sodratj. Nahal besovestnij, drjanj. Biznes on reshil sdelatj, nahodit dover4evih ljudei i poljzujetsa ih naivnostju na viigrish.

L lude 02.11.2009

Vispār jau jābrīnās, viņš tak parādos līdz ausiim, bet vēl taisa ziepes! Prātiņ nāc mājās!

H [email protected] 02.11.2009

Labdien,

ar visiem jautājumiem lūdzu sazinieties ar palīdzības dienestu [slēpt]@mansiphone.lv vai 67502779, un visas neskaidrās situācijas tiks atrisinātas. Neaizmirstiet norādīt telefona numuru, no kura tika pasūtīts pakalpojums.

Ar cieņu,

mansiphone.lv

R rojs2 02.11.2009

Galu galā, neviens jau neliek pīties arm šiem krāpniekiem, bet viņu reklāmu gan derētu ierobežot.

M Martinesa 02.11.2009

Jutos piečakarēta, jo pat nesapratu kadēļ manam rēķinam pieskaitīti 3Ls

S Santa 02.11.2009

Nu kā, tu par to ka tu atbildēji uz 2 jautājumiem samaksāji 3 LVL. Tas ir godīgi!

K karlis 05.11.2009

a kur jums actinas, neredzat kur un ko spiezat?

H hg 06.11.2009

kas notiek latvija?

R rojs2 07.11.2009

Vai tiešām šo reklāmu nevar aizliegt? Krāp cilvēkus... Un tris lati ne neadekvāta maksa par tādu stulbu loteriju vispār.

D ddd 08.11.2009

Bet nu pasi kur skataties kad sutat zinas, zvanat?
Man liekas ka rakstits ir ka tas ir maksas pakalpojums.
Bet sava stulbuma del teikt ka ta ir krapsana nav smuki!

R rojs2 08.11.2009

Jautājums gan rodas - vai kāds tu ir ko laimējis?

A Andrejs 08.11.2009

Rižiks--krāpnieks...riebjās man riži cilveki...

U ups 08.11.2009

loti sakarigi teksti :)

K karlis 09.11.2009

Noteikumos mājas lapā viss rakstīts par lotarijas cenām. Oficiāli nav krāpšana jo dalībnjiekiem ir pienākums iepazīties ar lotarijas noteikumiem.
Tiem, kas jūtas apkrāpti ieteiktu tupmāk neklikšķināt un neievadīt savu tel. numuru kur pagadās. Lai arī cik tas būtu neetiski no organizatoru puses, jābūt uzmanīgākiem pasiem

I ineta 09.11.2009

Piekritu ieprieksejem komentam!
likuma nezinasana neatbrivo no atbildibas :)