mansiphone.lv - Krāpniecība

Atbildot uz pāris visnotaļ vienkāršiem jautājumiem, izrādās, ka esat piedalījies loterijā -"Pakalpojuma maksa LVL 3.00 nedēļā. Minimālais abonementa laiks 2 nedēļas (minimālā maksa LVL 6.00)"
Šī pakalpojuma sniedzēja Tel. 29134387
epasts: [slēpt]@roze.lv

G

? ?? 22.11.2009

Pēdējie komentāri ir idotiski, tāpēc ka tagad pie banneriem ir pielikts klāt, ka tas ir abonēšanas pakalpojums. Pirms tam bija tikai "vien klikšķis līdz ipod". Starp citu, neskatoties ka tur kaut kas ir pamainīts gan vizuālajā noformējumā utt, tad kad tikko parādījās ir saglabāti "print skreeni" tas tā, ja būtu nepieciešami uzskatāmi materiāli kā produkts tiek pasniegts klientam.

M MAris 09.02.2010

Jālasa noteikumi jau ir. Bet tik un tā- šī paliek KRĀPNIECĪBA!!!. Tikpat veikli vienā dienā ar maziem burtiem jūsu tramvajā var uzrakstīt, ka šodien no Jūsu e-talona noskaitīs summu par 10 braucieniem! Un Jūs gribat teikt, ka būsiet kaut kur ar maziem burtiem rakstītu to pamanījis?! Neticu! Būsiet apkrāpts, kā i-phone gadījumā, bet Jūs redz būsiet vainīgs, ka neizlasījāt! Šajā gadījumā jau nav runa par juridisko pusi - bija rakstīts vai nebija... runa ir par UZTICĒŠANOS tam portālam, kurā šī krāpniecība ir izvietota. Ja es uzticos, ka piemēram, konkrētā portālā mani neviens nečakarē, bet ja ņem naudu no manis, tad skaidri un nepārprotami pirms tam brīdina tad es nemaz neiedomājos kaut kur kaut ko meklēt, jo es uzticos šim portālam. Tas tāpat kā veikalā: ir veikali, kutr tu aizvērtām acīm vari ņemt preci, neuztraucoties par lietosāsnas termiņu, bet it veikali, kur ļoti jāuzmanās. Tāpēc runa ir par UZTICĒŠANOS pakalpojuma sniedzējam, un portāliem, kas izvieto šādus blēžus, zūd UZTICĒŠANĀS un protam arī klienti, auditorija!

S Sandris 25.02.2010

Tas ir krāpniciba.
Pašlaik es gatavoju dokumentus lai iesniegt policija.
Kas ir cietusi, lūdzu rakstiet uz meilu

MacBeton 18.06.2010

Nu bet aizejiet uzrakstiet iesniegumus policijā! VISI! Kamēr tos krāpniekus ne1 nepurinās - viņiem pohuj jūsu nīdēšana.