Mango Internetveikals - Slikts serviss

Mango mājaslapā norādīts, ka atgriešana ir par brīvu 60 dienu laikā. Tas neatbilst patiesībai! Atgriešana jāveic Latvijas pastā, par nelielu paciņu samaksāju 11 euro. Pie kam, lai nebūtu vēl dārgāka sūtīšana, pasta darbiniece ieteica paciņas vērtību norādīt 35 euro, kaut gan patiesībā vērtība bija pāri 100 euro.
Un naudu mango neatgriež tik ilgi, cik nu var, proti, teikts, ka mēneša laikā atdod naudu. Īstenībā mango uzsāka pārskaitījumu precīzi pēdējā mēneša dienā, saņēmu kontā vēl pēc vairākām dienām. Tā nu mani 100 euro bija iesaldēti no novembra līdz janvārim. Pretstatā: zara un Massimo dutti atgriež naudu pēc dienas vai divām.
Ļoti nepatika tāda attieksme pret klientu, neko no viņu mājaslapas vairāk nepasūtīšu.

K Kika 13.06.2022

Pilnīgi pievienojos viedoklim :)

S Sinugusis 16.08.2022

Arī pilnīgi piekrītu, atgriezu apavus, kas maksāja 22.99 eur par 8.00 eur Latvijas pastā... nekad vairs nepasūtīšu no šī veikala.