Manas mēbeles, Dominā

Apkalpošana ir vienkārši briesmīga, darbinieki nav zinoši un apkalpo klientus ar TĀDU negribīgumu, ka otrreiz tur savu kāju nesperšu. Neiesaku arī jums.

A alina 01.12.2006

tu vari savu kaju tur ari nespert bet mums ljoti patika tur apkalposana . Visi pardeveji ir ljoti laipni. Un ja tev nepatik ka ar tevi sarunajas tad paklausies vispirms ka tu sarunajies ar citiem

A Anete 31.01.2007

Man prieks, ka jums paveicās. Tikai muļķīgi spriediet par cilvēku, kuru nekad neesat redzējuši un satikuši. :) Es sarunājos ļoti normāli un pieklājīgi, taču jā, tiesa, ja mani ignorē pirmās 5 minūtes un pēc tam nodemonstrē pilnīgu nezināšanau par savu darbu + vēl pa telefonu paralēli runā ar savu draugu/vīru/mīļāko rupji lamājoties, tad nu pacietība gan vējā. Gribēju vēl piebilst, ka tagad sšīs abas kundzes, krievietes, ir pārcēlušās uz Manām Mēbelēm Maskavas ielā, bet Dominā ir pieņemti atkal jauni darbinieki. Kad prasīju, kurās dienās un cikos varu savākt savu dīvānu pēc 2 mēnešu ilgas gaidīšanas, tad meitēns klusējot labu brīdi lūr uz čeku un tā arī pie sakarīga lēmuma nenonāk :)))

K Katjuxa 30.03.2007

Patiesībā sakot "Manas Mēbeles" gan Dominā,gan Maskavas iela ir ļoti laba apkalpošana meitenes ir ļoti mīļas.Man arī dīvāns atnāca pa 2 mēnešiem vēlāk.Bet jāsaprot,ka neviens no veikala darbiniekiem nav vainīgs!Jo meitenes tās mēbeles neražo.Manas Mēbeles ir brīnišķīgs veikals un personāls viņiem aŗi ir labs.Un pārdevēju personīgas darīšanas,-nav j;usu darīšana!!!