Mana pirmā mājiņa - Krāpšana

Pasūtīju bērnam montessori gultiņu, iemaksāju avansu. Darbu solīja izpildīt 5 nedēļu laikā. Tuvojoties termiņa beigām, sāku uziet vairākas sūdzības par šiem gultiņas izgatavotājiem. Kādai sūdzības autorei pat avansu atdeva, lai sūdzību izņemtu, taču komentāros atklājās ne viens vien neapmierināts klients. Kāds bija arī bērnu gultiņu saņēmis, bet ļoti sliktā kvalitāte (tika pievienoti foto) . Manu pasūtījumu kavēja, daļu avansu izdevās atgūt (divos piegājienos) , jo arī sāku draudēt ar sūdzībām. Paši pat necentās brīdināt, ka kavēs. Visu laiku bija kādas atrunas, kāpēc nav gulta vai nauda. 35 eur tomēr palika parādā un tagad ir mani nobloķējuši fb, kas nozīmē, ka pat negrasās atlikumu atdot. Visas sliktās atsauksmes dzēš.
Pasūtīju no cita ražotāja, ātri un kvalitatīvi, tādēļ no šiem neiesaku pirkt-ir arī citi ražotāji šīm mintesori gultiņām

C