Mana pirmā mājiņa Fb lapa - Krāpšana

Amorāls uzņēmums un meistari, kuri apkrāpj ģimenes ar maziem bērniem. Pasūtījām divstāvu sapņu gultiņu ar trīs guļvietām 2018. gada februāra sākumā, lai iepriecinātu savus bērnus uz dvīņu puiku 2 gadu jubileju marta vidū. Līdz pat šim brīdim - 2018.gada izskaņai, gultiņu neesam saņēmuši. :( Puikas vēl joprojām guļ redeļu gultiņās, jo redz uzņēmumam ir nebeidzamas likstas ar pasūtījuma izpildi 10! mēnešu garumā. Secinu, ka pie vainas mana piekāpība un ne tik skaļais un dusmīgais tonis, kad komunicēju ar šī uzņēmuma īpašnieci Anastasiju Anisenko, jo citi pasūtījumi, kas pieteikti vēlāk tika izgatavoti, bet mūsu vēl nē.
Pirmais avanss/rēķins tika samaksāts februāra sākumā uz Antona Tkačenko kontu. Otrs - marta sākumā uz Vitālija Millera (pers.kods 221275-10102) kontu. Tajā brīdī nepamanīju un aizdomas neradīja, ka saņēmēji ir divi dažādi cilvēki, jo iepriekš bijām apskatīt darbnīcu un gandrīz pabeigtu citu pasūtījumu, kuras kvalitāte apmierināja.
Ja kādam ir kādi ieteikumi kā tālāk risināt šo situāciju, lūdzu dot ziņu. Manā rīcībā ir divi mums sagatavoti rēķini.