Mana pirmā mājiņa - Krāpšana

2018.gada martā pasūtījām dubulto gultiņu-mājiņu, pasūtījumu solīja izpildīt 2018.g.maija beigās. Tad sākās-sakarā ar lielo pasūtījumu skaitu pārcela nedēļu pēc nedēļas utt. Tad meistars aizbrauca-nav, kas pabeidz, tad vēl kaut kas...1000 un viens izdomāts iemesls.Atsūtīja foto ar gandrīz pabeigtu gultiņu septembrī, un atkal nekā... Beigās atteicos no pasūtījuma, naudu solīja atmaksāt līdz 10.oktobrim.Nauda joprojām nav atgriezta. Neiesaku nevienam iesaistīties ar šo kompāniju!

н Нина 17.10.2018

Man sia ENECO neatgriez naudu par pasutijumu/. Pasutijam durvisa 547 eiro tagad nomainija nosaukumu NOVADOOR adrese un telefons tads patsPasutijam2017 gada februari

Life_is_life 17.10.2018

Ipasnieku Vards Uzvards

O olive 19.11.2018

Jus griezaties kaut kur lai risinātu šo situaciju? Neatstajiet to tapat vien. Neesat vieniga kas apkrapta.

C Ch1 26.11.2018

Viņi turpina krāpt cilvēkus. Musu termiņš bija oktobra sākums. Daļu avansu atgrieza, bet ne visu.