www.sudzibas.lv Mammāmuntētiem.lv Uzmanieties šausmas, bernu portals atbalsta pedarstiju

Mammāmuntētiem.lv - Uzmanieties šausmas, bernu portals atbalsta pedarstiju

Šausmas, lv bernu portals mammamuntetiem.lv, redaktores, atbalsta pedarastiju, atbalsta juveno justiciju lv (Bernu iznemsanu - izzagšanu bez pamata no gimenes), un bernu adopciju un nodošanu pedārāstu gimenēm.Kas to butu domājis, ka bernu portāls lv lobē to visu. Tur tās kundzītes nevis mātes un sieva ira, bet totalakas feministes un varbut vel lezbas???Protams, ka mums tradicionalajiem pilnigi pie d. Kadas orgijas vini taisa savā starpā, ar ko kopojas, ar līki vai ar kaki, bet te takš ir runa, par laulibu legalizēsanu, un pedejos komentos var skaidri un gaisi redzēt, pedarastijas uzspiesanu man kā normalam, veselam cilvēkam. Protams, es nerunāsu par bernu adopcijām vēl.http:/www.mammamuntetiem.lv/emuars/31031/par-kopdzives-likuma-pienemsanu-latvija

L lunaarsandco 19.04.2015

SWEDBANKAAS KATASTROFAALAIS APKALPOSANAS LIMENIS
NEKAD PALDIES DIEVAM NEESMU BIJUSI SAI BANKAA KLIENTE, BET REDZOT UN SANEMOT CAUR VIIRU SIIS DRAUSMIGAS BANKAS ATTIEKMI, KRIMINAALO UN BEZKAUNIGO APKALPOSANU, NELOJALITAATI VISAAS MALAAS, LIMENJOS, LOGISKI, KA VIRS VAIRS NAV UN NEKAD NEBUS TUR KLIENTS. KA ARI VSIIEM SAVIEM PAZINJAAM, DRAUGIEM UN KLIENTIEM, STASTISU SO NEGATIVO PIEREDZI, LIDZ KAMER SII BANKA LV BEIGS SAVU PASTAVESANU.

T ttttttttttttt33333 20.04.2015

О, Майя Глазере - страшный сон! Дело было давно, в 2000. Я забеременела и решила встать на учёт по месту жительства, попала к ней. Такого отношения я не видела больше нигде и никогда! Знаете, что мне "доктор" сказала на мои жалобы, что у меня живот потягивает и болит? - Трахаться меньше надо! - Дословно, именно так. Ещё высокообразованная "доктор" заявила, что у меня кто-то из родителей не родной, так как у них обоих вторая группа крови, а у меня первая! В общем всё закончилось моей истерикой, потом мой муж пришёл и забрал у неё все мои документы. Встала на учёт в другом месте и горя не знала.
Видите, помню до сих пор, а прошло более 12 лет
Майя Глазере - это НЕКОМПЕТЕНТНОСТЬ, ГРУБОСТЬ, ГЛУПОСТЬ

8 88%% 21.04.2015

Homofobija-personificēta naida un psihopataloģisks komplekss, kas pamatojas uz latentu homoseksualitāti, ar cerību iejaukties personu privātajā seksuālajā dzīvē. Cīņā ar tā saucamo rasu tīrību-(atcerēties nacistu rūpēm par rasu tīrību!)Ar mītu par dzimstības pieaugšanu, un utiopiju par homoseksualitātes uzbrukumu "pareizajām"ģimenēm.
Derjagins G."kriminalā seksoloģija" 497. lpp
Nekas jauns) Aicināšana uz vardarbību šai valstī vēl ir sodāma.

J jurispeterisozols 25.04.2015

88%% !!! taa nav homofobija. nevajag kartejo reizi sagroziit PATIESIIBU. jums pedikiem tas ir jaajamzirgs.
kas es nedrikstu informeet visus, ka mani geji, un pedarasti DISKRIMINEE ???????
un saskanaa ar LV satversmi, sie urodi pagaidaam parkaapj likumu, uzspieezot man savu agresivitaati un garigo invalidismu.
un veel, man IR VEEL SAVS VIEDOKLIS, KURU ES PAUZHU, BRIIVAA VALSTII.

J jurispeterisozols 25.04.2015

sis ir saistiits ar pedarastiju, protams.
"Par un pret" Vai ir iespējams, ka Latvijā tirgo bērnus?

J jurispeterisozols 25.04.2015

88%% ir acimredzazmi pedarstijas paarstaavis.
nestreesso, nekas nesanaaks, LV tauta nekad nebus par VIENDZIMUMA laulibas akceptu, jo 80% veel ir veseli.

J jurispeterisozols1 25.04.2015

tu 88%% aicini uz pedofilijas propogandu, nevis es uz vardarbiibu. kartejo reizi, slimikis, izzidis no pirksta to kas NAV. taa ir, ka 5x paarsniedz PMC .

Y yohoo8 27.04.2015

mja