www.sudzibas.lv Mammāmuntētiem.lv Nepārbaudītas reklāmas izplatīšana

Mammāmuntētiem.lv - Nepārbaudītas reklāmas izplatīšana

Portāls mammāmuntetiem.lv nepārbauda uzņēmumus, kuru pakalpojumus reklamē. Uzticoties portālā mammāmuntētiem publicētā rakstā par bērnu mēbeļu ražotāju, esmu cietusi zaudējumus. Uzņēmums uz doto brīdi pēc visa spriežot ir krāpnieki - pazuduši no interneta un protams nav nepiegādājuši pasūtīto preci.
Tāpēc iesaku neuzticēties portālā ievietotajām reklāmām un konkursiem.

Papildināts RenateK 06.07.2019

* nav piegādājuši pasūtīto preci!

Re

Vairāk sūdzības par Mammāmuntētiem.lv

Li Livva 06.07.2019

Intereses pēc iegāju mammamuntetiem.lv un izlasīju rakstu. Ak šausmas kāda lētticība no portāla puses! Publicētā vēstule bļautin bļauj ''mēs esam krāpnieki'', bet tiek nosaukta par sirsnīgu.
Pirmkārt-neviena godīga Latvijas uzņēmuma mājas lapa nebeidzas ar .net
Otrkārt-neviens godīgs uzņēmums neizvairās minēt konkrētu juridisko nosaukumu
Treškārt- vārdu "latvieši" neviens neraksta ar lielo burtu.

Džozefīne 06.07.2019

..nav nepiegādājuši pasūtīto preci...hmmm nav nepiegādājuši, tātad ir piegādājuši, ja?

Re RenateK 06.07.2019

*nav piegādājuši! Paldies par vērību!

Tu Turkey901 06.07.2019

Kas viņiem jādara šādās situācijās, jāveic kontrālpirkums par 100 Eiro un tikai tad jāparaksta reklāmas līgums par 15 Eiro mēnesī?!

Re RenateK 08.07.2019

Nedomāju, ka portālam kaut kāds kontrolpirkums vispār būtu jāveic, ja uzņēmums tik ļoti grib reklamēties, lai sūta bezmaksas paraugu... Tāda prakse taču ir bieži sastomama...

vaigudauzitajs 07.07.2019

"Ak dievs! reklāma nav patiesa!" kas vēl jauns tev? Nezini arī ka tām vīrusi bieži ir?

Re RenateK 08.07.2019

Reklāma tāpēc jau ir reklāma, lai pastāstītu par produktu tikai to labāko, neminot sliktās puses, bet šajā gadījumā runa nav par to. Runa ir par to, ka mēs nevaram būt droši par reklāmām ko pārpublicē portāls. Varētu šķist, ja portāls to pārbublicē, tad tas liecina par preces kvalitāti, bet diemžēl tā nav. Par to arī brīdinu... Nemaz nerunājot par to, ka šajā gadijumā tādas preces nemaz reāli nepastāv!