www.sudzibas.lv Malka Slikts serviss

Malka - Slikts serviss

Nu sanāca tā, ka bija/ir nepieciešama papildus malkas krava, lai aukstajos gada mēnešos ir ko kurināt. Nu tad ķēros pie lietas u čekoju cauri ss.com piedāvājumus! Sazvanīju vairāku, bet viss izdevīgākais variants šķita pacans no Olaines (26880302)! 22.05.2018 zvanīju - sarunāju uz 6dienu 26.05.2018 pēc plkst. 16.00 un auto vadītājs pirms piegādes zvanīs!
6diena klāt - šiverēju pa mājām... plkst. 17.00 - malkas nav, plkst. 17.30 malkas nav. Nu ok, zvanu - prasu cikos tad būs uz ko man atbildēja, ka nebūs, gaidiet 1dien - vadītājs zvanīs! Paklau pacan, nevarēji vismaz piezvanīt pabrīdināt - visādi gadās un visu tak var runāt!
Šodien - 28.05.2018 zvanīju, prasīju cikos būs - gaidiet zvanu no vadītāja... Nu jopcik - pacan, kas, es tev kāds bezģeļņiks esmu, kas var dienām tupēt mājās un gaidīt tavu zelta malkas kravu - saņemies ir daudz piegādātāju! Kad, jau laikus pabrīdināju, ka par piegādi nemaksāšu (t.i. -30EUR no summas), tad lauzīta pacanu valodā pateica, lai meklēju citus un nometa klausuli!
Vnk, kaitina šitādi pacani, kuriem 200EUR nav vajadzīgi, šādas attieksmes dēļ! Tādēļ gribu, lai ar šo ziņu, mani 200EUR nav vienīgie, kas šim pacanam aiziet gar degunu!
Ja vajag malku, tad šis - 26880302 - ir numurs, uz kuru NEzvanīt!
Piesviedu klāt arī saiti uz sludinājumu ss.com interneta vietnē!

E

Dr DooM 29.05.2018

Ar malkas pirkšanu ir ļoti jāuzmanās , jo tie a*'*isēji ir saradušies tā ka biezs . Vislabāk man patīk tā jaunizgudrotā mērvienība ''berkubs'' smiekli nāk :D Nezinātājiem varu paskaidrot kā mēra Malkas daudzumu - 1 sters aprēkinās garums x platums x augstums . Kubus aprēķina garums x platums x augstums x 0.7 (koeficents) 1 sters ir 0.7 kubikmetri . Piemēram 10 steri ir 7 kubikmetri . Lai jauka visiem diena :)

Bomboklak 29.05.2018

Lūk šī ir viena normāla sūdzība! Prieks lasīt!

R RudolfsAnsis 16.12.2018

Bijam sutijusi pie vinjam,viss bija labi,ka ari dabujam savu kravu diezgan atri. Atveda nakamaja diena pec pasutijuma
Prieks sadarboties