Malibu vasaras kafejnīca (jomas 56)

Neiesaku uzticeties vasaras kafejnīcas Malibu (Jomas 56) oficiantēm (jo par viesmīlēm viņas nosakut nevar) vai arī pasūtot ēdinu, noskaidrojiet pilnīgi visu par to, kas tur iekšā. Vakar nelielā kompānijījā kur bija arī māsa ar dēliņu, kuram vēl nav 2 gadu iegājām Vasaras kafejnīcā Malibu, lai nosvinētu vecāku kāzu gadadienu. Jautājām oficiantei, vai ēdiens ar "smalko aprakstu"- vistas strēmeles ir piemērots ēšanai mazajam un vai viņš to varēs sakost. Uz to saņēmām atbildi ka pilnīgi noteikti bērma tas būs labs, ka viņa to arī iesakot ņemt. kad atnesa ēdamo, ižrdijās, ka tie vistas gabali tiek pasniegti čili mērcē. To nevarēja dabūt iekšā pat pieaugušais. Kad aizrādijām oficiantei, viņa atbildēja, ka esam jautājuši vai bērns to var sakost, kad teicām, ka viņai jau bija jāzina, ka tādu ēdienu nevar ieteikt bērnam un vispār tas ir ļoti ass (normāli par to tiek izdarīta atzīme ēdienkartē, bet te nekas tamlīdzīgs nebija) viņa atbildēja ka tādā gadījumā ēdiens esot jāgatavo mājās. Rēķinā ,protams, ēdiens bija ierēķināts, lai ga vairāk kā pusi nevarēja apēst (ēda tikai tādēļ, ka gribējās ēst un citur nebija kur) jo dedzināja gan kaklu gan lūpas. Vēl rēķinā maziem burtiem tika ierakstīta un ierēķināta 10% apkalpošans maksa, par ko nav nekādas atzīmes ēdienkartē. kad vēlreiz ieminējos, ka man šašliks bija maigāks kā viņas ieteiktais ēdiens, kuru varot dot bērnam. Tā vietā,lai atvainotos, ka nav brīdinājusi, viņa atbildēja, ka gaumes esot dažādas un vēl pakaļ nosauca lai nu mēs ejot galīgi... To gan dzirdēja tikai māte, jo es būtu palūgusi "ieteikumu grāmaatu" Tā lūk mēs "jauki" nosvinējām ģimenes svētkus!!!