www.sudzibas.lv "Malibu" algas netiek maksātas un tiek pieņemti jauni darbinieki

"Malibu" - algas netiek maksātas un tiek pieņemti jauni darbinieki

Nevienam neiesaku sapīties ar šo kafejnīcu/picēriju vismaz kā darbiniekam jau nu noteikti... strādāju šajā uzņēmumā 2 mēnešus un man(ne tikai man, protams) ne reizi neizmaksāja normāli algu.Nodzen kā suni, jāstrādā garas stundas.. no 11:00 līdz pēdējam klientam(respektīvi 2:00 naktī apm.), bet kā pienāk algas diena tā naudu nav iespējams redzēt līdz pat nākamajai algas dienai utt... un tā neizmaksātā nauda krājas, krājas(lai gan lieki piebilst, ka alga ir minimālā no kuras vēl tiek novilktas pusdienas 1, 50Ls dienā) un jāstrādā pa velti.. līdz izdomāju, ka tādā uzņēmumā palikt vairs nevēlos un uzrakstot atlūgumu aizgāju prom un tad tik atkal sākās... katreiz aizejot pēc algas man pasaka, ka naudas nav un nekas netiks maksaats vai arī no neizmaksātās algas 900Ls apmērā tiek atmesti kaadi 20-50ls.Tiek soliita nauda no dienas uz dienu, no nedēļas uz nedēļu, bet kā es neredzu tā neredzu savu nopelnīto naudu jo tas, ka viņa vispār tiks izmaksāta nu jau sāku šaubīties... :( :( :( Ko lai vispār šādā situācijā iesāk???

B

K Kaspars 18.06.2009

Tā tas ir!!!Man gadījās tieši tas pats, kādu pus gadu staigāju pēc savas algas katreiz saņemot par pārdesmit latiem no nopelnītās naudas(tās pašas minimālās)!!!

H haris 18.06.2009

nesapratu, kā strādājot 2.mēnešu un saņemot minimālo, viņi ir Tev parādā 900LVL???

I interected 18.06.2009

aga pastastii 900ls :)))))))) tu tur mutee neemi pa minimaalo ?

M maris 18.06.2009

tu vari iedot darba vietu tiesaa par algas neizmaksaasanu, bet tev jaapieraada, ka vispaar esi tur straadaajis, tev jaabuut piemeeram darba laika izrakstam, kad cik ilgi naaci uz darbu un jaabuut firmas paarstaavja parakstam, ja nav tad nekas nesanaaks.

Naakamais solis ko iesaku dariit aizsuuti viniem sakariigu ierakstiitu veestuli, lai izmaksaa tev algu, , ka tu taapat aatraak mieraa neliksies, kaameer nebuusi saneemis savu algu un grieziisies ar suudziibu valsts ieneemumu dienestaa, aizej labaak uz kaadu juristu biroju, lai paliidz uzrakstiit tev to veestuli.

Piebildiishu, ka man shaadaa veidaa ir izdevies dabuut algu no vairaakaam firmaam, kas cereeja, ka varees mani uzmest, jo vini baidaas, ka piekers vinus citaas nelikumiibaas un dabuus bargus sodus.

M Māris 18.06.2009

Minimālā nauda ir tā ko cilvēks vispār prasa, bet tas ko patiesībā parādā darba devējs vairs jau saņemt nebūs iespējams jo tā jau ir "melnā nauda" ko maksā virs minimālās naudas par virsstundām un jā par to, ka Malibu algas negrib maksāt ar ne vienu vien reiz esmu dzirdējis...

A Anda 26.06.2009

ar tiem 900ls meitene droši vien domāja citu cilvēku algas. Normāli algas šajā uzņēmumā nemaksā jau no februāra mēneša. Nē, maksā, tikai minimālo algu, ''melno naudiņu'' darbinieki nav redzējuši no februāra. Arī oficiālo naudiņu vairs nepārskaita uz konta, bet maksā uz rokas, jo konts šai iestādei ir slēgts. Ir cilvēki, kuriem melnās naudiņas neizmaksātā summa sastāda tos 900ls...skumji... domāju, ka melno naudiņu šie cilvēki vairs neredzēs...
tikai nesaprotu, kāpēc cilvēki tur vispār strādā un cer šo naudiņu saņemt... lai arī cik grūti tagad būtu atrast darbu, to tomēr var atrast, vismaz tādu kurā maksās kārtīgi, nevis būs jāiet un jālūdzās lai tev atmet vismaz 50ls.

L Laila 30.06.2009

Hmmmm... tad jābrīnās ko šis uzņēmums vēl existē ja tā čakarē cilvēkus un nemaksā algas!?Nu ja jau tā "melnā naudiņa"ir novilkta līdz jūlija mēnesim un nav izmaksāta tad tiešām cilvēki var naivi cerēt, ka vispār ko tādu saņems, loģiski, ka nē un ta vēl būs jābrīnās, ka saņems oficiālo algu.Kas tad ir tie cilvēki kas "Malibu" vēl strādā?Cik pati esmu šajā kafejnīcā bijusi tur apgrozās daudz klientu un nevar izmaksāt darbiniekiem algas...hmmmm, interesanti

D dzonis 12.05.2011

Nja, tiko ari aizgaju no sis bedres, neko labu tur nesastapu kolektivs drankigs
pilns ar zurkuleniem, kuri lien dirsa viens otram utt
gaidu savu naudinu, ja nesamaksas iesu uz inspekciju

I Ingus 16.05.2011

Par kolektivu piekritu, tacu par naudam
gruti, ko atbildet es ari savu pirmo naudu vel gaidu, man solija pazvanit, tacu klusums
Liekas, ka kaut kas tirs tur nav.Tacu vienalga savu nopelnito dabusu