Malevich Beauty Studio - Slikts serviss

Gudriem lv. nopirku kuponu, kur sacīts, ka pa 30 eiro varu saņemt viena veida matu krāsošanu, griešanu un ieveidošanu.Sazvanījos ar administratori, sarunājām laikus, aprakstīju savus matus un matu trendu, ko gribu iegūt, teica, ka viss ok, tikai, ja ļoti gari, tad teica, ka būs jāpiemaksā līdz 10 eiro.
Salonā mani sagaidīja latviski nerunājoša, rupji noskaņota friziere- N.Šelusenkova. Sapratu, ka viņa vispār nesaprot, par kādu matu trendu es runāju un kas tas vispār ir, nelaipni paziņoja, ka man vispirms ir mati jābalina, tad tikai var iegūt to toni, ko vēlos.Es piekritu. Kad mati jau tika krāsoti otrajā, vēlamajā tonī, man administratore paziņoja, ka būs jāmaksā vēl 30 eiro, jo redziet, kuponā bija norādīts tikai viens krāsošanas VEIDS.Es vispār biju šokā, centos noskaidrot, kādā veidā starpposma balināšana var skaitīties krāsošanas veids, bet tiku apbērta ar miljons nepatīkamiem komentāriem.

Beigu beigās, matu krāsa sanāca pavisam cita, vispār ne tuvu pat tai, ko biju rādījusi,matu čolka bija nogriezta pa pusi galvas, tā, ka tagad nākas atspraust, lai neizskatītos pēc The Beatles dalībniekiem.
Beigās, man lika samaksāt klāt 15 eiro ar komentāru, lai nākamreiz cītīgāk lasu, kas ir uz kupona rakstīts.

Šausmīgākā frizieru pieredz, neiesaku nevienam!

O