Malek - Autonoma

Nekad neesmu sastapies ar tādu situāciju un grūti bija pat iedomāties, ka tāda attieksme pret klientiem varētu būt. Tātad pa tālruni sarunāju un rezervēju mašīnu nomai firmā SIA MALEK uz nepieciešamo datumu un laiku, teiksim 10:00. Mašīnu bija jāsaņem Pļavniekos. Braukšanas dienā zvanu iznomātājam, neviens neatbild...... jau ir 10.00 no rīta, tāpat neviens neatbild... zvanu jau no cita tālruņa, šoreiz paceļ klausuli iznomātājs, taču paskaidro, ka viņš nav uz vietas, un ar mani sazināsies viņa pārstāvis. TAČU nekas nenotiek un cenšoties atkārtoti sazvanīt atkal neviens neceļ klausuli. UN TAS VISS IZBRAUKŠANAS DIENĀ UZ CITU VALSTI!!! Pie tam mašīna tika rezrvēta 10 dienas iepriekš, un tāpat iznomātājs tika sazvanīts 5 dienas, kā arī 2 dienas iepriekš pirms brauciena un jautāts vai viss ir kārtībā un vai auto būs pieejams. Iznomātājs visu laiku apgalvoja, ka mašīna būs gatava izīrēšanai. NEUZTACIETIES, NESTRĀDĀJIET, NEIESAISTIETIES DARĪJUMOS AR SIA MALEK!!!