www.sudzibas.lv majasmilulis.lv ātri barību nekādīgi nedabūsiet

majasmilulis.lv - ātri barību nekādīgi nedabūsiet

Pasūtīju suņu barību šajā veikalā, jo cena bija patīkama. Operatīvi atzvanīja un pateica, ka barības pagaidam nav, noliktavā būs pēc nedēļas. Pagāja tā nedēļa, sunim jau gandrīz beidzas veca barība, atnācu uz veikalu. Sākumā man gribēja iedod tas pašas firmas kaķu barību, bet pamanīju, ka nav īsta. Pārdevēja piezvanīja priekšniecībai un viņi pateica, ka nekādas tādas barības noliktavā nav un viņi nezin kad un vai vispār būs, jo viņi neatbild par piegādātājiem (?!?!). Bet ko darīt man - pircējam?
Tāda sajūta, ka viņi ir ieintresēti tirgot tikai "savu" barību, kura pēc viņu vārdiem ir labāka par RC, Acana un Ontario.
Sanāk ja tu gribi nopirkt nevis viņu, bet kaut ko no šim super premium klases barībām, tev jāgaida nenoteikts laiks.

Pēc šodienas incedenta pazuda vēlme pie viņiem iepirkties.