www.sudzibas.lv Majas Lapa Erotisks material ne-pilngadigajiem

Majas Lapa - Erotisks material ne-pilngadigajiem

Sveiki!

Šajā mājaslapā (www.gign.lv) visu laiku tiek izvietoti erotiska satura materiāli! Viņi tiek atspoguļoti ienākot sākum-lapā kā Dienas bilde un arī bilžu sadaļā.
Vēlējos pateikt ka mājaslapā uzturās pārsvarā jaunieši kuri ir zem 18, respektīvi pilngadības kā jau spēļu mājaslapā.
Un protams runa ir arī par to, ka šajā mājaslapā arī nav uzlikts nekāds vecuma ierobežojums, kautgan 8/10 ir jaunieši zem 18.
Padomājiet paši ko šie jaunieši dara un ko darītu ja viņu vecāki to ieraudzītu? Apmēram 6/8 daļa veic netiklas darbības izmantojot šīs bildes. Šis gan ir pierādīts tāpēc tāds mazs procents, bet ja reāli paskatoties un novērojot tad iespējams ka pat vairāk.
Mājaslapas īpašnieks - Kaspars Kučers man uz e-pastu ir atbildējis sekojoši

QUOTE
Tas mus gluzhi neskar, man reali pohuj jo visus shos gadus neviens neko nav izdariijis taapat..

--------------------------------------

Ar cieņu, Jānis.

J jānis 11.09.2011

Vai Tava draudzene ir starp tām..? Nu smukas bildes, nekā piedauzīga.

S Siers 11.09.2011

Vai Tava draudzene ir starp tām..? Nu smukas bildes, nekā piedauzīga.

a tev viss ok? kārtējais raustītājs

C Cy4ek 11.09.2011

Ой не могу поржал, Каспар малачинка!

K Krotow 12.09.2011

Par ko satraukums? GIGN portāls vispār nav paredzēts skolniekiem zem 18, jo tajā apspriež un reklamē vardarbīgas un ļoti vardarbīgas spēles, kas nav domātas indivīdiem, kuri jaunāki par 18 gadiem. Drīzāk pieskatiet savus bērnus, lai viņi nespēlē to, kas viņiem nav domāts.

K Krista 10.10.2011

Nu iespaidīgu tekstu esi uzrakstījis! Bildes ir skaistas, nav jau tā, ka tajās būtu redzams kaut kas ļoti atkailināts. Tad jau tikpat var rakstīt sūdzības par Google, kur ir miljoniem bildes ar pilnīgi kailiem cilvēkiem, un arī tur nekāds vecuma ierobežojums netiek prasīts.

F Fapalot 17.06.2014

piekrītu, ka tur tiek atspoguļots erotiska rakstura materiāls, bet pirms iespējas apskatīt bildi, ir paziņojums par to, ka materiāls paredzēts 18+. Turklāt krūtaža un spraužamcaurums netiek rādīts (Ļooooti retos gadījumos)/
Ja esi tik neaptēsts, tad droši vari iet sūdzēties pa visām iespējamām porno lapām, ko tavs dēls skatās. Es apšaubu, ka kāds vispār, citēju, "veic netiklas darbības", jo mūsdienās internetā ir daudz vieglāk atrast materiālu ar interesantāku saturu.

D DatGuyArtjom 24.06.2014

Šis variants atgādina vientuļu māmiņu, kura cenšas pasargāt savu bērnu par visiem simts. Neesi aizdomājies par to, ka, lielākā daļa, kura ir jaunāka par 18 gadiem, zina visu par gultas dzīvi? :)