Maija Niedrīte - Terors

Uzmanību, šī meitene jaunā māmiņa izmanto vīriešus, piesaista vīriešu uzmanību lai izmantotu viņu, iznīcinātu visu kas cilvēkam pieder un sagrautu morāli, kamēr vīrietis skatās viņas 3 gadīgo meitu, pati vizinās apkārt ar citiem vīriešiem meklējot nākošo upuri, cilvēks ar hobiju terorizēt un neļaut dzīvot! Jēkabpiliete, maija niedrīte, vīrieši neļaujiet sevi mānīt, šis cilvēks acīs rādas jauks un pūkains, bet patiesībā ir morālais terorists.

Papildināts punktskomats 02.07.2018

Šījauniete lieto narkotikas un alkaholu! Ballējas kamēr bērnu skatās jau nau ex draugs, pa dienu meita paliek viena mājās kamēr māte bezatbildīgi guļ, tur pat blakus, māja nekartiga, strada naktsmainas, viss ir saprotams, bet ja cilvēks guļ visas 3 brīvās diennaktis no vietas, slinko nomazgat traukus, ir traki, un bērns, viens pats, sazin kas var notikt pa to laiku!

Dainis 02.07.2018

Pēdējā laikā tieši Jēkabpilieši ļoti aktīvi viens par otru sūdzas :D

C critical thinker 02.07.2018

ō, kārtējā pāķu seriāla sērija?

Es pazīstu so čiku. Nesen arī biju viņu drāzis. Viņa stāstīja, ka viņai draugs mājās.

L Lepnā Lavīze 03.07.2018

Autori vīrs vai draugs pameta un pie Maijas aizgāja?