Magnolijas zieds - Darba apstākļi

Noteikti nevienam neieteiktu te strādāt, tā kā darba apstākļi un attieksme no vadības puses ir "toksiska". Alga daļēji tika maksāta aploksnē. Algas izmaksa varēja ievilkties līdz pat 2 nedēļām. Darba grafiks un amata pienākumi - nenoteikti (pēc vadības ieskatiem - neatbilstoši ieņemamajam amatam) , virsstundas neuzskaitās un netiek apmaksātas. Tiešā darba vadītāja j. Rada par sevi sociopāta iespaidu, bieži uzvedās neadekvāti, līdz ar to nekāda veida saruna nav iespējama.

A AnnaBzzz 25.11.2017

Wow. beidzot kāda ir saņēmusies un uzrakstījusi sūdzību. Apsveicami,bet jēgas nekādas.

к Ката Рина 29.04.2020

Ujj, bē, man taču ir jēga, jo domājuši tur strādāt😂😂

N nat 13.05.2020
Slikta kvalitāte

Pasūtīju pukšķi pa 50 euro,atveda tik briesmīgu slotu!Bez formas,vienpusēju,neproporcionālu un ļooooti mazu!Ta bija pedēja reize,kad tajā kompanijā kaur ko pasūtīju!

S Sudzibas.lv Admin 03.06.2020