www.sudzibas.lv Madonas slimnīca graujošā attieksme

Madonas slimnīca - graujošā attieksme

Pirmās negācijas-manam dēlam atļāvās pateikt, ka viņam nav mammas.
Otrās negācijas-draugs cieta nelaimes gadījumā darbavietā. Lika šuves plakstiņam. Dievs stāvi klāt. Neprasmīgi, pa roku galam. Un par to vēl bija jāmaksā. Biķerniekos ķirurgs pateica, ka tur lopu dakteri strādā.
Trešās negācijas-šodiena. Zvans uz reģistratūru. Tik nievājoša attieksme. Pieraksts pie lora....pie viņiem braucot pat no tālākām vietām. Kāds sakars? Ja ārsts nav noslogots, es drīkstu pierakstīties sev vēlamajā laikā. Ja te varētu pievienot audio failu, būtu super. Lai dzird, ja redzēt nevar. Kronis visam tā viņu augstprātība. Par Aizkraukles un Jēkabpils slimnīcu personālu to gan nevaru teikt. Attieksme super. Un par to Lora apmeklējumu...domājams griezīšos Jēkabpilī pie viņa.

K

I ineta Princesite 12.05.2018

man meita bij lauzusi elkoni kas skaidri rengena bij paradits girugam bij madona jauzliek gipsis ta vieta lai uzliktu mus aizstrieca uz rigas slimnicu apsaiti uzlika pliku un vis madona rengena ne ta bij nofokets elkonis riga velreiz bildejam par jauna,riga atsaudzigi arsti b te no madonas arstiem nekada labuma nau,berns izmegij kaju iziet rengenu neko nepsaita palaiz majas pasaka vis kartiba neka traka nau mes par savu veselibu vairs nekur nesam drosi jo arstiem nerup nekas ka jutamies