www.sudzibas.lv Madonas slimnīca Ivo tērauds: neprofesionāla attieksme, sliktas komunikācijas prasmes, neiecietīgs

Madonas slimnīca - Ivo tērauds: neprofesionāla attieksme, sliktas komunikācijas prasmes, neiecietīgs

Ļoti neprofesionāls, augstprātīgs un nepieklājīgs ārsts. Varbūt viņam ir labas zināšanas bet, ja pret pacientiem izturās kā pret otrās šķiras cilvēkiem, tad viņam ar cilvēkiem nebūtu jāstrādā.

Ivo tērauds - turpmāk tekstā: IT
pacients - turpmāk tekstā: P

p: ienāk ārsta kabinetā (maksas pakalpojums) . Sasveicinās. Māsiņa norāda uz krēslu, kur apsēsties. It sēž pie galda ar muguru pret p. It pagriežas uz pacienta pusi.
It: 'novelciet masku' (ne 'sveiki', ne 'labdien')
P: novel masku zem zoda
It: 'es teicu - novelciet masku! '
P novelk masku
It: 'kas par vainu? '
P: paliek neērti dēļ it toņa un attieksmes. ' man ir deguna aizpampums, zudusi garša, smarža, deguns tek. Nu jau 2 gadi. Sākās covid laikā kad darbā vajadzēja maskas valkāt pa 12+ stundām'
it: 'nav nekāda sakara ar masku. Stāvoklī neesat bijusi? '
p: 'nē'
it: 'pretapaugļošanās tabletes nelietojat? '
p: 'nē'. P atbildes paliek īsas un strupas, ārsta uzvedība liek justies ļoti neērti.
It: 'jūs vienmēr tā reaģējat, kad jums masku liek novilkt? '
p: 'nē, es reaģēju tā, kad ar mani šādi runā'.
It: 'kā ar jums runā? '
p: 'neprofesionāli un nepieklājīgi'.
It: 'un kā tad ir jārunā? '
p: 'es šeit neesmu ieradusies lai diskutētu kā ārstam ar pacientu jārunā. Jums tas ir jāzin. Lūdzu pievēršamies manai medicīniskai problēmai'.
It: veic 45 sekunžu izmeklējumus degunā, kaklā un ausīs. 'jums varbūt covid bija par ko nezinājāt'.
P: 'nē, man... '
it: pārtrauc, runā pa virsu 'jums alerģisks iekaisums. Izrakstīšu deguna aerosolu'
tālāk formalitātes, runāt īpaši iespēju nedeva. Izrakstīja elektonisko recepti. Medikamentus varot izņemt jebkurā aptiekā. Vizīte Ilga aptuveni 5 minūtes.
Pēc pāris stundām aptiekā - receptes sistēmā nav. Braucam uz citu aptieku - receptes nav. Braucam atpakaļ uz poliklīniku pie vecākās māsas lai palīdz ar recepti. Aerosolu izsniedz poliklīnikas aptiekā.

I

A andris 01.12.2022

Propaganda! Aizejiet pie psihiatra!

M Murruce 01.12.2022

Līdzīgas sūdzības par Dr.Ivo Tērauda vienaldzīgo,paviršo,aizvainojošo attieksmi pret pacientiem bija arī tad,kad viņš īsu laiku strādāja Cēsu klīnikā.Iespējams,tāpēc arī dabūja atstāt darbu mūsu slimnīcā.Tagad Cēsīs ir divi augsti kvalificēti LOR speciālisti -Dr.Sumerags un Dr.Vasaraudze.Madona nav tik tālu no Cēsīm.Brauciet pie mums un netērējiet velti naudu par konsultācijām pie I.Tērauda,no kurām nav nekāda labuma!

I Inga 02.12.2022

Hmmm, interesanti. Kas tieši jums liekas propoganda?