www.sudzibas.lv Madonas slimnīca Ivo tērauds: neprofesionāla attieksme, sliktas komunikācijas prasmes, neiecietīgs

Madonas slimnīca - Ivo tērauds: neprofesionāla attieksme, sliktas komunikācijas prasmes, neiecietīgs

Pieredze ļoti līdzīga kā atsauksmē, kas publicēta par ivo tēraudu 01.12.2022 sudzibas.lv biju pie daktera vizītē šajā mēnesī. Mūžā neesmu saņēmis tik sliktu attieksmi no medicīnā strādājoša cilvēka. Šaubos, ka Madonas slimnīca nezina par daktera attieksmi pret pacientiem.
Nezinu cik labs viņš ir kā speciālists, varbūt, piemēram, veicot operācijas, viņš darbu veic labi. Tomēr ja viņš regulāri ar šādu attieksmi izturas pret pacientiem, viņam pieņemt vizītes nevajadzētu.
Tālāk īsumā mana vizīte.
Ieeju kabinetā, sasveicinos, uz ko atbildi nesaņemu. Toties saņemu pavēli novilkt masku (bez "lūdzu") . Izstāstu problēmu (auss) . Dakteris ir gatavs apskatīt ausi. Telpā pirms rakstāmgalda divi krēsli, viens pretī otram. Saprotu ka man jāsēžas man tuvākajā. Sēžoties pagriežu krēslu pa 90° domājot, ka sēžot pret viņu ar sānu dakterim būs vieglāk piekļūt manai ausij (viņš nesacīja ka jāsēž tieši pret viņu) . Nebiju vēl kārtīgi apsēdies, kad tērauds sāka neadekvāti kliegt uz mani. Precīzi neatceros vārdus, bet doma bija ka es baigais varonis (vecis) esmu. Es sākumā neaptveru kas par lietu pēkšņai šādai uzvedībai, līdz izdomāju, ka droši vien krēsla pagriešana vainīga. Tā vietā lai i. Tērauds vienkārši pateiktu man ka jāsēž pretī viņš šādi neadekvāti reaģēja. Atlikusī vizīte (kopā vizīte bija ap 7 min.) no viņa puses arī bija nelaipna.
Beigās arī e recepte antibiotikām nebija izrakstīta, lai gan sacīja, ka būs.

U