Madonas slimnīca - dzemdibas

Saksu ar to ka man jau bija sakusies 42 nedela un mani tas saka uztraukt jo nesakas dzemdibas, devos pie arsta man atbildeja ka ja nav lidz 15 datumam saks ko dari. 15 datuma man sakas izdalijumi, sabijos jo man pirma grutnieciba, zvanu arstam ko lai daru, uz ko atbildeja braucat uz uznemsanu...ierados, mani panema un aizveda uz dzemdibu nodalu, kur mani apskatija un nosutija uz majam, jo viltus trauksme, pec dienas man sakas sapes, braucu atkal uz uznemsanu, tur paskatijas uz manis, jeb pareizak sakot uz sejas un pateica ko tu te dari, redz sapes laikam nav tik lielas ja es tik mierigi sezu, un teica brauc majas, kad bus istas sapes tad brauc...pec 3 stundam devos atpakal jo nekas labaks nepalika...nu tad gan panema ar 3 piegajienu un saka ko darit...kad berns bija nacis pasaule mani sokeja tas ka visa slimnica un ne tikai jau zinaja par berna piedzimsanu, mani vecaki un tuvinieki vel nebija informeti kad jau visu par to vien runaja... tad jautajums tads, vai dzemdibu nodala ir kads izzinu birojs un kad kadai piedzims berns tiek uzreiz visiem tas pazinots??? pretigi tas ka, visiem tiek dota nepareiza informacija, tiek aprunats berns kurs knapi nodzivojis savas pirmas stundinas...un tracinaja tas kad dzemdibu zale arsts izmeta tekstu, kad tadu mezoni redzu pirmo reizi, un lai jau man paveicoties ka berns nebusot tads pats...varetu padomat, kad visas uzvedas idelai, katram sava sapju pakape, un nevienas dzemdibas nav bez sapem...ja tu strada tadu darbu, tev jaizturas cilveciski veljovairak kad sieviete dzemde pirmo reizi! nu, vienvard sakot Madonas slimnica strada vienas spletnas...Vienkarsi pretiti!!!

I Ilze 5678 22.01.2016

Labdien,lasu un brīnos. Manai meitai Madonas dzemdību nodaļā dzima 2 bērni, abi ar ķeizargriezienu.Atsauksmes tikai vislabākās! It sevišķi par dakteri Zepu Ilgu.

L Lapsa777 09.03.2016

Madonas slimnīcas dzemdību nodaļā nāca pasaulē mani četri bērni!Labāku nodaļu nevaru iedomāties!!!Žēl,ka ar piekto bērniņu netiku līdz Madonai,bet tiku aizvesta uz Balviem!Vot tā ir briesmīga nodaļa!Vecmāte nopīpējusies,bļauj,lamājas un apsaukājas!