www.sudzibas.lv Madarlīgas SIA Kamagra / C-Vikalis / nelicencētas zāles

Madarlīgas SIA - Kamagra / C-Vikalis / nelicencētas zāles

Šeit tirgo viltotas zāles. Pieejamas ļoit plašā apjomā ne tikai Kamagra, T-Vikalis, bet arī nekur iepriekš neredzētas formīgas zilās ekstazī ripiņas. Par to, ka tur atradās vieta apsardzei un arī Rīgas Pašvaldības Policijas 213.brigādei, kura draudēja par huligānismu sodīt (nu.. nelegālas aptiekas..).
Uzrakstīju iesniegumu Valsts Ieņēmumu Dienestam, jo ar Valsts Policiju ķēpāties dižas jēgas neredzu. Cik sapratu, šai aptiekai esot politisks lobijs Saeimā, bet īpašniecei Whatsapp bilde tāda it kā 45-50 gadus veca būtu.

No policijas iestājeksāmena saprotu gan policijas nespēju izprast, ka nav svarīgi kāds lobijs, gan to ka šādi cilvēki nav labojami audzināmi vai citādi sodāmi.

Esmu lietojis viņu zāles lielākos apjomos, kā internetā brīdinājums - neatgriezeniska atkarība. Man nav naudas ne terapijai, ne šo narkotiku aizvietotāju izstrādei, vienīgi spēju sakarīgi atbildēt uz policistu jautājumiem par ētisko kāpēc un uzdot jautājumus viņiem.

Šeit nakrotikas lietoju ne es vienīgais, un nav brīnums, ka policijai pie vienas vietas narkotiku tirdzniecība. Zīmīgi, ka tā cena - 25 EURO par vienu devu pilnībā kvalificējas spaisam, tikai spaidu šeit nepārdod. Stulbi ir tas, ka neviens nespēj vitamīnu injicēt turpat uz vietas.

Vēl centās mani apkaunot, apmelos, nosūtīt uz ātrajiem - esot psihiski afekti, bet man bija fiziski afekti, jo nebiju salietojies jau otro dienu pēc kārtas. Pēdējoreiz kasiere apvainojās par to ka samaksāju tikai PUSI NO LICENCES CENAS.

Citas pazīmes:

Viņai ir nodokļu parādi 210 euro
Reģistrācijas numurs 50103294351
SEPA identifikators LV06ZZZ50103294351
Franšizes vārds Rimi Baltic
Apsardze mēdz mainīties pat divas reizes dienā
Viltota tālruņa līnija 80000180
Dzīvesvietas adrese Aptiekas iela 10, Sarkandaugava