www.sudzibas.lv Madara Olle Krāpšana, naudas izspiešana

Madara Olle - Krāpšana, naudas izspiešana

Sveiki. Versos pie jums ar bridinajumu par sito sievieti kura tikai izkrapj naudu un alkoholu.
Kadu laiku sekoju vinai instagrama un vina man ir feisbuka, bildes pilniba neatbilst realitatei. Dzive ir loti strašna un visu ko vinai vajag ta ir nauda un alkohols. Labi ka vina pec tam vismaz saprot kas dzekam vajadzigs ir. Jo pasi ziniet ka dargi ir klubos pirkt alkaholu un ja vel uzmet vispar ir bedigi. Xd ar sito ta ka butu ok.
Bet es cereju ka dzive vina bus tada pate ka liek bildes. Bildes vinai skaistas. No sakuma domaju ka vina strada kupidona, dazas par to liecinaja. Bet izradijas ka vina ir bez darba un tik izkrapj naudu viriesiem. Bet izradas viens vienigs fotosops.

Esiet uzmanigi ar meitenem. Tadas ir pilns internets un klubi.
Labak tomer tikt pie kartigas meitenes nevis tadas kas gul del alkahola.

Den91 03.09.2017

Paga, es nesaprotu, tu saņemi ko gribeji. Ko tu gribi vel? Priekš kam rakstit par viņu te.

G gatisstrandzaans 04.09.2017

Lai puisi neuzkeras jo vina ari interneta uzdarbojas.sauc ciemos lai uzliek alkoholu un tad nakts vidu izmet ara! kaut gan padaka ka vares palikt pa nakti jo neesmu.no Rigas

Kolta 03.09.2017

Nopietni?!

Dainis 04.09.2017

Tāds tādu atrod :)

A Azik99 04.09.2017

Autors, liekas, ir cirvis, kurš pats nejēdz ko var/grib un ko nevar. Ja Tu sēdi pie kāda ciemos, loģiski, ka Tevi jebkurā brīdi var izlikt ārā. Kur Tu dzīvo vai nedzīvo nevienu neinteresē. Ja jau pats atzīsti, ka iedzēri un pārgulēji, tad ko sūdzies? Skuķis pasūtīja, tagad sūdzies, kā memļaks.

P Pikacu66666 05.09.2017

Calit tu esi galigi nelidzsvarots cilveks! Pirms apvaino tev nepazistamu cilveku apdomajies par sekam. Pilnigi nekas no seit uzrakstita nau taisniba. Calit ja tev ir kads bernibas kompleks un sadi tu centies justies labak,tev dzive nebus viegli jo par katru izdarito darbu vienmer ir jaatbild.
Milie lasitaji sis izdomatais stasts ir nepaties. Un cilveki kuri pazist so meiteni jau pasi to zin. Fuj cilvekiem kas uzjautrinas rakstot nepatiesus rakstus.

A Aleksis Zagars 05.09.2017

Puika pāra savu īsto vārdu lai acis var pastities pilnīgam kurš neapzinās ko dara un šāda rīcība nonāk parasti letāli ka tava gadījumā bus

A Aleksis Zagars 05.09.2017

Kāpēc šai mājaslapai jau kontakttālrunis vai kāda e-mail adrese ļoti slikts vērtējums šai mājaslapai un kad atlaides cilvēkiem ievietot nepatiesu informāciju esi ļoti sašutis par šādām problēmām mūsdienās!

Den91 05.09.2017

Nu es ari domaju, tipa čalis ir, priekš kam kadu vel saukt