www.sudzibas.lv M79.lv Neatbild uz jautājumiem

Veikals M79 - Neatbild uz jautājumiem

Interneta veikals neatbild uz uzdotajiem jautājumiem par iespēju nokomplektēt datoru un tā cenu. Iesaku citu veikalu datora iegādei.

Z zen 31.03.2008

Kādas muļķības! Darbinieku attieksme ir ļoti laba. par attiecīgajām konsultācijām jāiet un jāvaicā. neviens uz paplātes gatavu neko nepasniedz!

V Vita 08.04.2008

ar nepiekrītu, man patīk...ātri, laipni, izsmeļoši :)

M Monks 12.04.2008

Nepelnīti! Nepavisam! Bez tam jāņem vērā, ka ir vairāki m79 veikali. Jāprecizē! Un ja šādi jautājumi tika uzdoti pa telefonu, tad tas nav normāli un atbildēt precīzi ir nereāli. Starp citu, pēc pieredzes - sakarīgākie puikas ir Biķernieku ielā. :)

A A 23.04.2008

" neviens uz paplātes gatavu neko nepasniedz!"
Muah..
Kam tad domāti pārdevēji-konsultanti ja ne visa gatava pasniegšanai ? :>

Atbildēt ātri un precīzi ir tiešie pārdevēja pienākumi.. ja nespēj.. sūdīgs pārdevējs.
M79 nemaz būt nevar normāli pārdevēji pēc definīcijas, jo strādā tur bērni bez jebkādas pieredzes.
Viss ko viņi 'jēdz, tas ieteikt kasi OVERKLIKINGAM!
Var ieteikt nopietnam overklikingam :D
Riktīgs bērnudārzs.

A Aigars 21.01.2009

Esmu bijis gan Biķernieku ielā, gan Tērbatas ielā. Laipna apkalpošana.

E ezis 25.04.2009

sviests, vienmēr ir normāli atbildēts!
nez moš ja cilvēls neko nejēdz no datoriem moš neatbild!

M Missperson l rozaa l 26.04.2009

moš - ir domāts ķipa ?... MOŠ pamato normāli un neraksti komentārus tik ANALFABĒTISKUS !!

A Arnis 16.12.2010

slikts internetveikals - kaimiņš nopirka cieto 300 gb - sadega bet pēc garantijas ne maina nedz atbild uz zvaniem. Un vispārībā salīdzinot ar citiem @ viekaliem cenas tur ir drakoniskas.

A Aleksandrs 22.12.2011

Jā. Ar to viņiem ir bēda. Esmu M79 iegādājies turpat 10 datorus ar monitoriem (darbam) pēdejo 7 gadu laikā. Pirmos vēl matīsa ielā pirku. Visus komponentus mēģinu izvēlēties pats (prasa darba specifika). Un jāsaka, kā kad. Dažreiz atbild par cenu un laiku, nepieciešamo salikšanai, 24h laikā, dažreiz liekas, ka e-pasts vienkārši deletēts. Tad sūtu to atkārtoti. Un vēl kas - es esmu ieteicis šo datorsalonu visiem saviem draugiem un darba kolēģiem, kas tur kopumā arī ļoti daudzus datorus ir iegādājušies un bieži pēc servisa pēcgarantijas pakalpojumiem lūkojuši. Man zināmie ir 36 iegādāti galddatori ar monitoriem. Bet, kad pavaicāju, vai būtu iespēja, ņemot vērā augstāk rakstīto, kādreiz, man iegūt kādu atlaidi uz datora iegādi, teiksim - bonuss par klientu piesaisti, saņēmu smieklus sejā, ar tās izteiksmi - ko tu te iedomājies?, aizmirsti. Žēl. Tagad cenšos, ja nav daudz jāpārmaksā, iegādāties citur. Pat, ja pēc preces jādodas tālāk. Paldies.