www.sudzibas.lv M79.lv Viss slikti

M79.lv - Viss slikti

Pasūtīju preci (ieskaitot viņu kontā naudu) (sekretāre sazinājās ar veikalu un veikals teica, lai skaita naudu, būs prece u. T. T.) kad ieskaitīju naudu, 10x zvanīju, neviens neatbildēja, pectam pacēla, un bija vairākas stundas jāgaida, kamēr viņi “izdomā” ko darīt... Tad pateica, ka “kāds cits nopirka”

man to preci tiešām vajadzēja un uzticējos šim veikalam, bet iepriekš neapskatījos atsauksmes... Tagad lasu šī veikala atsauksmes un vispār nesaprotu kā tas veikals var pārstāvēt, ja šādi dara? Es to preci biju rezervējis

19.09.2020

Atbilde no M79 Pārstāvja atbilde 22.09.2020

Labdien,

Veicot pasūtījumu, mēs Jums nosūtam rēķinu, un tikai pēc rēķina apmaksas tiek veikta preces pasūtīšana. Ja no Jūsu puses nauda tiek pārskaitīta 2 dienu laikā, tad diemžēl pa 2 dienām preci vairumtirgotājs ir pārdevis citam. Rēķinā apmaksas datums tika norādīts 15.09. , Jūs apmaksu veicāt 17.09.

Ar cieņu,
M79.lv

I Irena1 25.06.2020
Krāpšana

Paziņoja par apmaksas saņemšanu (45 EUR), preci nepiegādāja, uz tel. zvaniem un e-pastiem nereaģē. Pazuduši..

S Sudzibas.lv Admin 24.09.2020

I Ivo 07.08.2020
Slikts serviss

Pasūtīju klaviatūru ar apmaksu uz vietas veikalā. Pasūtiju pirmdien, zvaniju ceturdien necēla, piektdien zvaniju, un pēc kāda laika tālrunis ir izslēgts un uz epastu neatbild.

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2020

T Taisnīgums99 20.09.2020

Kaads tur sakars INTERNETA veikalam, ne jau vini to preci kaadam citam paardeva taalak.

Vajadzeja rikoties, lai veikals sanemtu atrak naudu tad var but Jums butu lielakas iespejas.