www.sudzibas.lv M79.lv Slikts serviss, nepiegādā preci laikā

M79.lv - Slikts serviss, nepiegādā preci laikā

Pasūtīju preci. Sākuma lapā bij rakstīts ka piegāde notiks 7-8 darba dienu laikā, kad saņēmu un apmaksāju rēķinu, tad jau norādīts bij kā prece atnāks aptuveni 8 darba dienu laikā. Jau likās aizdomīgi ka apmaksājot rēķinu parādījās vārds "aptuveni", tātad var gadīties, ka prece nāks arī ilgāk. Astoņas darba dienas pagājušas, prece nav. Nolēmu sazvanīt m79, sākumā līnija aizņemta diezgan ilgu laiku, tad sanāca sazvanīt automātisko atbildētāju, kurš norādīja, ka operatori aizņemti, jāgaida savienojums. Gaidīju pusotru stundu, kamēr saruna pēc tik Ilga laika automātiski pārtrūka. Zvanīju atkal (gribēju pārliecināties, vai tur kāds atdzīvosies) un pēc "neilga laika" beidzot dzirdēju cilvēka balsi. Neskatoties uz visu šo negatīvo situāciju, laipni sasveicinājos un prasīju, lai noskaidro, kas noticis ar manu pasūtījumu. Operatore palūdza nosaukt pasūtījuma numuru un nolika telefonu (cerams ka tikai telefonu) . Protams ka saprotu, ka ir daudz un dažādi iemesli, kāpēc mans pasūtījums nav pienācis laikā (velokurjers ceļā no Polijas nosala) , bet būtu tikai taisnīgi pret klientu, ja atsūtīju informāciju uz epastu vai sms, par to, ka sūtījums kavēsies. Vai arī pretējā gadījumā, būtu labi, ja varētu sazvanīt m79 darbiniekus un atgādināt par kādu pazudušu sūtījumu.

27.03.2024

J