www.sudzibas.lv M79.lv Slikts serviss, cilvēku maldināšana

M79.lv - Slikts serviss, cilvēku maldināšana

Pasūtīju preci, ko solīja piegādāt trīs dienu laikā, veicu priekšapmaksu, pagāja 3dienas, domāju painteresēšos vai prece tiešām šodien būs pie manis. Zvanīju kādas 5cas reizes uz diviem numuriem, kad sazvanīju, klausuli pacēla sieviete kura īsti neprot runāt latviski, sakot ka mana prece neesot piegādāta viņiem un tāda nav pieejama (prece par kuru samaksāju) , piedāvāja kādu alternatīvu ar piemaksu no manis, bet jāgaida 2-3nedēļas (sākotnēji solīja piegādāt 3 dienu laikā) , atteicos no pasūtījuma, ceru saņemt atpakaļ savu naudu. Ļoti slikts serviss, neticami nepieņemama attieksme. Nevienam neiesaku iepirkties šajā internetveikalā, cilvēku maldināšana gan par preču pieejamību, gan par piegādes laiku.

17.03.2021

Papildināts ĒriksK 17.03.2021

Naudu saņēmu atpakaļ vienas dienas laikā. +uzņēmumam par to. Vēl gribēju atvainoties par izteikumu- sazvanīju sievieti, kas knapi runā latviski. Rakstīju sūdzību dusmās un zvanīju arī dusmu pārņemts. Atvainojos cilvēkam kas ar mani centās runāt manā valodā.

ē

ļ Ļuba Dmitrijeva 22.03.2021

Analoģiska situācija, cerams, ka kādam tas noder, lai velti netērētu laiku.