www.sudzibas.lv M79.lv Slikts serviss

M79.lv - Slikts serviss

Pasūtīju preci no m79.lv teica ka prece esot pieejama, pārprasīju vai tiešām būs jo vienu reizi jau atteica pasūtījumu pēc pāris dienu gaidīšanas,
nolēmu riskēt vellreiz. Dīvaini ka uz e-pastu neviens neatbild-rakstīt jēgas nav. Gaidīju divas nedēļas, nevarēju jau sagaidīt, nolēmu zvanīt lai interesētos par preci -
saņēmu atbildi ka preces cena ir mainījusies, un ja vēlos varu vēl piemaksāt jauno cenu un pagaidīt vēl 2 nedēļas
(te nu secinu kāda garantija ka pēc 2 ned. Atkal nebūs cita cena, garantija nekāda) , tad prasu lai atmaksā atpakaļ naudu,
kuru atkal gaidu 4 dienas, naudas nav. Zvanu uz veikalu, sazvanīt nevar - aizbrauktu uz vietas paprasīt kāpēc ne uz vienu tel. Nr. Neceļ,
bet dzīvoju tālu no Rīgas. Pēc ilgiem centieniem, beidzot pacēla telefonu, izstāstu situāciju un man neapmierinātā balsī atbild,
ka naudas atgriešana būs 2 nedēļu laikā jo neesmu vienīgais klients kam nauda jāatgriež. Dienu pēc zvana saņēmu naudu atpakaļ.
Secinājumi: serviss ļoti slikts un attieksme pret klientiem ļoti slikta.

11.10.2019

H

D Datorisc 06.12.2019

Diemžēl šim kantorim ir ļoti populāri sakraut lētākās cenas, ievilināt klientu preci uzsūtīt un pēc tam mēgināt iestāstīt, ka cena mainījusies. Visbēdīgākais, ka LV videjais pircejs no kļūdam nemācas un uzraujas atkal un atkal.