www.sudzibas.lv M79.lv Slikts serviss

M79.lv - Slikts serviss

Loti nepretīmnākošs uzņēmums ar sliktu kolektīvu, kas sāka dzīt arā kad palūdzu pirms pirkuma apskatīt produktu dzīvē jo caur kasti nezināju, ko pērku servisa darbinieks teic ja ari prece būtu bojāta to nepieņemtu atpakaļ pirms ekspertīzes, kad pavaicāju kā būtu ja preci iegadatos un tā nebūtu kā norādīta zīmējumā, ja reiz fiziski viņu nevar apskatīt, vai varētu tad atgriezt teica ka nē, kā arī man skaidrona ka 14 dienu likums preču atgriešanai uz viņiem nedarbojas arī

07.09.2019

Rb

Tu Turkey901 07.09.2019

Protams, ka cits pircējs gribēs nopirkt preci neatvērtu, oriģinālā iepakojumā un apvilktu airsargplēvē, un Jums, šajā gadījum,ā neviens neplēsīs to nost neesot drošs, ka preci tiešām nopirksiet!

Cilvēki nepērk iepakojumus bet gan preces, nevajag izlikties it kā tas būtu kas neiedomājams ka pircējs vēlas apskatīt preci par kuru maksās naudu...

Tu Turkey901 31.10.2019

Vai saņemot, piemēram, jaunu dārgu telefonu ar kurjeru iepakojumā ar noplēstu aizsargplēvi un pirkstu nospiedumiem uz telefona korpusa, izvandītiem vadiem (lādētāja/ austiņu), Jums rebūtu pretenzijas pret pārdevēju un pārmetumu, ka saņēmāt lietotu preci?!

Ot Otis 31.10.2019

Šeit jau nav minēts par kādu preci vai par kādu preces iepakojumu iet runa. Ir jau arī tie mūžīgie apčamdītāji, kuri pat biezpienā gribās iespraust savu netīro pirksteli. Ja cilvēks grib kaut ko apskatīt, tad lai prasa pēc kāda preces parauga vai pats iepriekš apmeklē kādu veikalu ,kur prece ir izlikta stendā... šis tomēr ir interneta veikals. Tas ,ja cilvēks pieradis tikai tirgū iepirkties, un vienmēr visu grib apčamdīt, tad nu ,lai iet uz veikaliem , kuri to piedāvā, bet ,lai rēķinās ar pavisam citu cenu.
Pati sūdzība arī tāda diezgan neskaidra.