www.sudzibas.lv M79.lv Slikts serviss

M79.lv - Slikts serviss

Sveicināti!

Stāsts pavisam vienkāršs un kalpos kā atgādinājums potenciāliem pircējiem. Pasūtīju datora detaļas, mājas lapā bija norādīts 9/10 dienu laikā būs piegādāts, labi gaidam. Veicu priekšapmaksu. Pazvana atpakaļ, pasaka, ka būs divas nedēļas. Nu labi... Lai iet divas nedēļas. Gaidu divas nedēļas. Nesaprotu, kas īsti notiek, nekādas ziņas netiek dotas. Aizsūtu kārtējo e-pastu un zvanos. Beigās pasaka, ka būs jāgaida aptuveni 3 nedēļas. Smieklīgākais ir tas, ka tūlīt jau būs mēnesis un nekā. Neviens pat nav iedomājies norādīt aptuveno piegādes datumu.

Otrā lieta, ko vēlējos pieminēt. Bieži netiek atbildēts uz e-pastiem. Un runājot pa telefonu, nav tā labākā attieksme.
Trešā lieta - pasūtīju detaļu par vienu cenu, nākamajā dienā nācās piemaksāt. Gadās. Tikai pabrīdinu.

Es pilnībā saprotu, ka tas ir piņķerīgs bizness un daudzas lietas tiek piedotas. Bet šis jau ir mazliet bezkaunīgi.

10.05.2019