www.sudzibas.lv M79.lv Slikts serviss

AtrisinātaM79.lv - Slikts serviss

Veicu pasūtījumu, pēc 2 stundām uzrakstīja ka pasūtījums ir gatavs un varu saņemt to. Atbraucu, bet mans pasūtījums nebija sagatavots vai vispār nebija uz vietas. Darbiniece pateica ka rīt piezvanīs, bet nekuru neuztrauca ka es patrēju savu laiku... Varētu jau par sagādātam neertībam bezmaksas piegādīšanu uztaisīt...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Andrej Evgenevich 20.03.2017

Pateica, ka piezvanīs nākamdien.

C CastorTroy 22.03.2017

Это прикол?
nebija sagatavots vai vispār nebija uz vietas ...так или-или, дажн не узнал что-ли)))
nākamdien когда настанет накамдиена тогда и позвонят)))
ну так если nekuru не волновало тогда чего ждать от этого некуру)))
piegādīšanu а вот это думаю тебе устроят)))
Если это попытка м79 сделать себе рекламу с первой разрешенной жалобой то она явно удалась))))

A Andrej Evgenevich 22.03.2017

нет, написали по почте и смс что мой товар готов и могу его забрать, в итоге когда приехал она не могла мне найти подставку. Позвонили вчера мне, нашли подставку, только она уже в открытой коробке и может б/у, предложила купить эту подставку. А насчет решения, это я сам что то нажал и написал что решение сделано,

C CastorTroy 22.03.2017

Андрей Евгеньевич, пишите в следующий раз по-русски))) а то по латышски непонятно)))