www.sudzibas.lv M79.lv Slikts serviss

M79.lv - Slikts serviss

Pasūtīju preci, atnāca rēķins, samaksāju, teica, ka būs jāgaida 5 darba dienas, pagāja 2 nedēļas, sāku zvanīties, 2 dienas klausuli neviens necēla, beigās sazvanīju, kad sāku zvanīt uz citu numuru... Tad teica, ka piektdien būšot (sestdien man jābrauc prom ārpus lv) . Beigās atrakstīja e-pastu, ka prece nav pieejama pie viņiem, haha, kādēļ ir jāstāsta pasakas, ka piektdien būs? Es jūsu dēļ mēnesi ārpus lv pavadīju bez tās lietas, kuru man ļoti nenormāli vajadzēja, cerēju uz jūsu bezatbildīgo servisu. Tā arī nekas neatnāca, pa jaunam man jāmeklē modeļa nosaukums, atkal jāmeklē kas un kur, atkal jātērē bezjēdzīgi laiku uz šo visu... Labāk samaksāšu 5 eiro dārgāk, bet nopirkšu no Rd Electronics, nekā vot "ieekonomēšu" dažus centus uz sazin kādiem šitiem "Ļevajiem" internetveikaliem. Neiesaku un diemžēl neapskatījos sūdzības.lv, pilna mājaslapas ar sūdzībām. Vismaz naudu atgrieza, bet nu mēnesis pagāja bez nekādas jēgas.

10.11.2021

Joe Rogans👽 10.11.2021

Man arī bija tā pat. Pasūtīju, samaksāju un gaidīju 2 nedēļas, beigās viņiem nemaz nebija tā prece. Es nesaprotu kāpēc viņiem ir izdevīgi tā čakarēties.