www.sudzibas.lv M79.lv Slikts serviss

AtrisinātaM79.lv - Slikts serviss

Šodien 14.07.2021 es veikalā m79.lv nopirkuBlenderi Ariete 577 blendy pro 2000w, kad mēs ieradāmies mājās, viņi ar blendera nazi nebija kārtībā, es to aizvedu atpakaļ uz veikalu, pēc pirkuma pagāja 30-60 minūtes, veikals man teica, ka viņi to ņem par čeku un 30 dienu laikā viņi sniegtu atbildi, pārdevēja atbildēja, ka es pati esmu vainīga, ka nopirku šo preci, tā izrādījās tik laipna, es negribu pirkt šajā veikalā! Es iemācījos šādu mācību.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta VlaD-818 14.07.2021

Šodien es veikalā M79.lv nopirku blenderi Ariete 577 Blendy Pro 2000W, kad mēs atgriezāmies mājās, viņiem blendera nazis nebija kārtībā, es to aizvedu atpakaļ uz veikalu, 30-60 minūtes pēc pirkuma veikals man teica, ka viņi to pieņems kā pārbaudiet un sniedziet atbildi 30 dienu laikā, pārdevējs atbildēja, ka es esmu vainīgs pie šī produkta iegādes, viņš izrādījās tik laipns, es negribu pirkt šajā veikalā ! Es uzzināju šādu mācību.

15.07.2021

V