www.sudzibas.lv M79.lv Slikts serviss

M79.lv - Slikts serviss

Atsūta nepareizu produktu un protams piedāvā iespēju atgriezt to :) nevis apmainīt un izlabot pieļauto kļūdu. Un vēl jauki piebilst: Kodi sakrīt , bet bildes izskatās ka nesarīt. Tieši ši iemesla deļ zem katras bildes tiek minēts.: Prece var atšķirties no attēlā parādītās. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā. Nu tad nahren tās bildes vispār tu ir? :) Čigānbode :)

30.10.2020

Ventilators 31.10.2020

Ja zini, kas ir ražotāja kods, kāpēc ražotāja lapā neapskaties kādam tam jāizskatās un kāda komplektācija? Mazāk problēmu..

Pirkt, cerot uz haļavu ir stulbi.. t.i. cerot ka tiksi pie kā labāka. Mazāk problēmu pēc tam.

Viņiem kļūdu netrūkst. Kaut kad skatījos maza izmēra rūteri.. kaut kāds mercury viņiem ir.. bildes neatbilst no tā kas ražotājam lapā. Beigās nopirku citu, ko zinu.. bet nu cik daudz sapirka tos nepareizos.

Karoč.. neitrāla nostāja